Запорожченко Наталія Євгеніївна

Народилася  04.11.1950 р., м. Москва, в сім’ї службовця.

             В 1973 році закінчила Миколаївський суднобудівний інститут  ім. адмірала  Макарова з відзнакою  за спеціальністю: «Економіка та організація машинобудівельної промисловості».

             З серпня 1973 р. по лютий 1988 р. працювала в МП «ЕРА» та займала посади економіста, начальника бюро технічної калькуляції планово-виробничого відділу.

            З серпня 1990 р. по серпень 1994 р. працювала в Державній податковій службі у Миколаївській області та займала посади: провідного податкового інспектора, старшого державного податкового інспектора, головного державного податкового ревізора-інспектора відділу оподаткування державних та спільних підприємств, начальника  валютної інспекції.

            З грудня 1994 р. по жовтень 1996 р. працювала в   Миколаївській філії Національного центру  обліку та аудиту «Інституту  підготовки спеціалістів статистики та ринку» Міністерства статистики України на посаді старшого викладача з основ податкової системи. .

             З липня 1995 року є власником  та керівником аудиторскої фірми «Валконт — Аудит». Маю сертифікат аудитора серії «А».

            З липня 2006 р. обрана Головою Ради Миколаївського територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

           Фахівець в галузі  аудиту, податкового та бухгалтерського обліку.

           Є членом Спілки Аудиторів України, Федерації  професійних бухгалтерів та аудиторів України, Асоціації платників податків України.

Нагороджена «Почесною грамотою» Кабінету Міністрів України за значний особистий внесок у розбудову громадянського суспільства та багаторічну сумлінну працю (2013 рік).

          Сімейний стан: вдова

         Діти: 

— Запорожченко Юрій Ігорович. Народився 19.01.1975р. в м. Миколаєві. Освіта — вища. Спеціальність: облік та аудит. Кваліфікація: економіст — бухгалтер. Працює головним бухгалтером ТВ ВГО АППУ в Миколаївській області.

  Запорожченко Костянтин Ігорович. Народився 10.07.1988р. в м. Миколаєві. Освіта — вища.

Спеціальність: інформаційні управляючі системи та технології, кваліфікація: інженер-програміст. Приватний підприємець.

           Під слідством не знаходилась.

 

Поділитись:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ