Вебінари, семінари та інші освітньо-просвітницькі заходи

Одним із пріоритетних завдань ВГО «Асоціація платників податків України», визначених Статутом, є проведення масово-роз’яснювальної та освітньої роботи серед платників податків.

Діалог Асоціації платників податків України з платниками податків, що останнім часом відбувається надзвичайно активно – це якісний поступ уперед у стосунках з платниками податків.

На сьогоднішній день, проведення семінарів, практикумів та інших освітніх заходів – один із основних засобів інформування платників податків щодо основних положень податкового законодавства, загальних питань оподаткування та інших питань, які пов’язані із здійсненням господарської діяльності. У платників податків в процесі практичної діяльності постійно виникає потреба в отриманні роз’яснень щодо застосування законодавчих та інших нормативно-правових норм.

Сьогодні на ринку послуг існує велика конкуренція, платники податків стають більш вимогливими і це спонукає громадську організацію з великим потенціалом і ресурсами запропонувати платнику податків новий конкурентоспроможний, ексклюзивний продукт.

Генеральна дирекція ВГО АППУ та Територіальні відділення Асоціації оперативно реагують на зміни в законодавстві і відповідно до цих змін проводять просвітницькі заходи: кущові та галузеві семінари, практикуми, інтернет-конференції, вебінари, круглі столи тощо.

Роз’яснення податкового законодавства серед платників податків, реалізується громадською організацією також шляхом проведення масово-роз’яснювальної та індивідуальної роботи в онлайн-режимі через мережу Інтернет (під час вебінарів), а також шляхом виготовлення і розповсюдження друкованої продукції (буклетів, презентацій, методичок, брошур, опитувальних листів тощо), надання окремих відповідей на запити громадян.

Асоціація урізноманітнила тематику семінарів та формат їх проведення, зробила акцент на дискусії та інтерактивному спілкуванні з цільовою аудиторією, переважна більшість якої – це досвідчені бухгалтери.

Проведення семінарів/практикумів стосується великого спектру різних питань: як у сфері оподаткування – податку на прибуток підприємств, ПДВ, ЄСВ, оподаткування доходів, трансфертного ціноутворення, місцевих податків, спрощеної системи оподаткування, податкових перевірок, так і інших питань – митних, ведення бухгалтерського обліку, проблематики у банківському секторі, трудового законодавства, реєстрації та зняття з обліку як юридичних, так і фізичних осіб-підприємців тощо.

Під час семінарів та практикумів аналізується судова практика, узагальнюються проблеми платників податків, з якими вони зустрічаються під час ведення бізнесу.

Асоціація для висвітлення всіх проблемних питань, які виникають у платників податків, зокрема і тих, що пов’язані із веденням їх господарської діяльності,  запрошує висококваліфікованих фахівців Державної податкової служби України, органів виконавчої влади: Міністерства фінансів України, Пенсійного фонду України, Державної служби України з питань праці, а також досвідчених лекторів – партнерів Асоціації з: АО «Яр.Вал», Юридичної Групи «EUCON», «Legal House», ТОВ «Старт», Асоціації правників України, Комітету з фінансів та бюджету ФПБАУ та інших.

Варто відзначити, що часто коло питань не обмежується заявленими темами заходу, що підтверджує ефективність такої форми масово-роз’яснювальної роботи, і, найважливіше, є свідченням зацікавленості платників сумлінно сплачувати всі необхідні платежі до бюджету та зростання довіри до Асоціації.

До кожного освітнього заходу видається брошура з роз’ясненнями, наповнення якої постійно оновлюється фахівцями Асоціації згідно з чинним законодавством спільно з ДПС України та партнерами ВГО АППУ. Окрім цього, здійснюється відео-зйомка кожного лектора для тих членів Асоціації, які не мали можливість відвідати захід

Перегляд в рубриці «Відео» на Ютуб-каналі Асоціації за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCi9wnXcbYJELPKAE1fitSnQ .

Асоціація спільно з партнерами – компанією ЛІГА:ЗАКОН проводить в системі он-лайн трансляцію вебінарів з метою роз’яснення актуальних питань для платників податків – членів Асоціації.

Крім того, Генеральною дирекцією Асоціації продовжено роботу Бухгалтерського клубу, започаткованого ще з 2012 року – Клубу професіоналів та однодумців, який для бухгалтерів-практиків та керівників підприємств – членів АППУ є своєрідним майданчиком для обміну досвідом та обговорення проблемних питань оподаткування, пошуку шляхів їх вирішення.

Для якісного проведення освітніх заходів Асоціація пропонує членам Асоціації завчасно надавати свої пропозиції, побажання, представників яких органів виконавчої влади та з яких питань варто запросити на той чи інший захід.

Сьогодні Асоціація відкрита до співпраці і закликає всіх зацікавлених приєднуватись до її діяльності.

Члени Асоціації завжди можуть розраховувати на нашу підтримку. Семінари, вебінари, інтернет-конференції проводяться для членів Асоціації виключно на безоплатній основі, в рамках слати членського внеску.

Дякуємо Вам, що залишаєтесь нашими надійними партнерами!

Координатори освітніх заходів Асоціації — Вікторія Беспалова тел. (067) 793-00-15 та Леся Кашпур тел. (067) 266-14-85

Електронна адреса: info-appu@ukr.net

Поділитись:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ