Дутко Василь Васильович

Голова Ради  ТВ АППУ у Волинській області

Народився 26 грудня 1953 року у місті Калуш Івано-Франківської області.

Освіта

У 1976 році здобув вищу освіту за спеціальністю «Автоматика і телемеханіка» у Львівському політехнічному інституті. У 1993 році закінчив Житомирський державний сільськогосподарський інститут за фахом «Економіка і організація сільського господарства».

Досвід роботи

З 1978 року і по теперішній час працє на комунальному підприємстві “Інформаційно-аналітичний центр “Волиньенергософт”, спочатку на посаді завідувача відділом, головного інженера, а з жовтня 1988 року – директором підприємства. Активний громадський діяч. Президент ГО “Інститут Європейської Інтеграції”, член громадської Ради при Волинській облдержадміністрації, член координаційної Ради з питань розвитку підприємництва у Волинській області, член громадської Ради при ГУ Міндоходів у Волинській області, заступник Голови спілки споживачів у Волинській області, заступник Голови осередку громадської Ради АМКУ у Волинській області. З липня 2008 року і по сьогоднішній день голова Ради ТВ АППУ у Волинській області.

Нагороди

Орден «За заслуги» III ступеню

Почесна грамота  Верховної Ради України

Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Ряд відзнак і нагород галузевого і місцевого значення.

 

Одружений, виховує двох доньок.

Поділитись:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ