Антоненко Олег Григорович

Антоненко Олег Григорович

Генеральний директор ТОВ «Айсберг» Лтд, член-кореспондент Міжнародної академії холоду

Народився 26.01.1964 в м. Одеса

 Має вищу освіту (Інститут холоду, кріотехнологій та екоенергетики ім. Мартиновського В.С., м. Одеса)

  Антоненко Олег Григорович закінчив Одеський Інститут холоду, кріотехнологій та екоенергетики ім. Мартиновського, працював у науковому секторі ОТІХП (кафедра кріогенних машин), де займався дослідженнями у галузі енергозберігаючих технологій і систем. У 1989 закінчив аспірантуру. Викладав власний курс «Торгівельне холодильне обладнання».

У 1989 р. заснував  ТОВ «Айсберг» Лтд, яке займається розробкою і виробництвом холодильної техніки для роздрібної торгівлі. Компанія є лідером українського ринку холодильного комерційного обладнання.  Компанія отримала 22 патента України на винаходи та промислові зразки у галузі холодильної техніки, 1 Євразійський патент, сертифікат ISO 9001. Експортна географія «Айсберг» Лтд. нараховує 30 країн світу.

О.Г. Антоненко – член-корреспондент Міжнародної академії холоду, автор більше 30 наукових праць, у тому числі 7 авторських свідоцтв, 23 патентів на промислові зразки та винаходи, статтей у фахових виданнях.

У 2002 р. був обраний депутатом Одеської міської ради, у тому ж році  заснував благодійний фонд «Айсберг – соціальна допомога» (допомога і підтримка багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, ветеранам і інвалідам, дитячим учбовим закладам).

Одружений, має двох доньок.

     Має державні нагороди: срібну медаль ВДНГ СРСР (1988) за розробку установки для охолодження молока; медаль «ЕКСПОРТЕР РОКУ» (2008, 2012, 2017) за І-е місце з критеріїв: «Об¢єм експорту», «Номенклатура експорту», «Географія».

Поділитись:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ