Пантелеймонова Ольга Юріївна

Пантелеймонова Ольга Юріївна

Має досвід роботи в медіа- та кіногалузі більше 15 років.

Зокрема, з 2003 по 2007 рік працювала ведучим юристом в холдинговій компанії «Відео Інтернешнл Київ», включаючи агентство повного циклу ТОВ «Аделл» («Saatchi & Saatchi», «Young & Rubicam»).

З 2007 по 2015 рік – заступник керівника юридичного відділу кінокомпанії Star Media, член правління компанії Star Media з питань фінансово-юридичного управління.

З 2015 року – Генеральний директор Групи компаній Star Media і Директор ТОВ «Стар Медіа» — компанії з повним циклом виробництва кіно- і телеконтенту, власною дистрибуцією та ренталом.

Очолює компанію – одного з найбільших виробників серіалів, телефільмів, повнометражного та короткометражного кіно, мультиплікації, як проектів власного виробництва, так і проектів на замовлення українських загальнонаціональних телевізійних каналів, проектів за участю державної підтримки, освітніх проектів, інших послуг для індустрії.

Під її керівництвом створено такі проекти: повнометражний фільм «Припутні» 2017 р. (отримав спеціальний приз журі Національного конкурсу Odesa International Film Festival та нагороду на Міжнародному фестивалі Червоного Хреста в Болгарії), телесеріал «Специ» 2017 р. (з успіхом пройшов в ефірі телеканалу «Україна»), «Східні солодощі» 2016 р., англомовний серіал «Мата Харі» 2017 р. (світова прем’єра відбулась в Каннах), «Маестро» 2016 р., «Секс та нічого особистого» 2018 р., телесеріали «Принцип насолоди» 2019 р.,  «Подорожники» 2019 р., «Таємна любов» 2019 р., та багато інших.

Академік Української Телевізійної Академії.

Член робочих груп з розробки законопроекту 3081-1 і об’єднаного 3081-д (нині Закон України «Про державну підтримку кінематографії»), відповідних змін до Податкового, Митного, Бюджетного кодексів, нормативних актів на реалізацію реформи підтримки кіногалузі.

Член Експертної ради при Міністерстві культури України з відбору кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

 

Володіння державною мовою: вільно.

Поділитись:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ