ПЕРШИЙ У 2020 РОЦІ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ВГО АППУ

27 січня цього року у конференц-залі № 3 готелю «Козацький» за адресою: вул. Михайлівська, 1/3, у місті Києві ВГО «Асоціація платників податків України» провела перший, безкоштовний для членів Асоціації практичний семінар з найактуальніших питань.

Семінар проведений спільно з досвідченими фахівцями ДПС України, Державної служби України з питань праці, ГУ ДПС у місті Києві та партнерами ВГО АППУ, а саме: Віце-президентом  ВГО АППУ, Головою Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ» Йосипом Бучинським та Керівником комітету з питань фінансів та бюджету ФПБАУ Сергієм Рогозним.

Дуже приємно відзначити активність членів ВГО АППУ — учасників заходу та їх склад представників: ПрАТ «Індар», ПрАТ «Ветропак Гостомельській Склозавод», ПАТ «Південькабель», ПрАТ «СБК», АТ» Фармак», ПрАТ «Концерн Хлібпром», ПрАТ «ВФ Україна», ПрАТ «ДБК № 4», ПрАТ «Природні ресурси», ТОВ «Перша логістична компанія», АТ «Таскомбанк», АБ «Укргазбанк», ТОВ «Білоцерківхлібопродукт», ТОВ «Стар Медіа», ТОВ «Бек Технікс», ТОВ «Тін Імпекс», ТОВ «Фірма «Технова», ТОВ «Інфоком» та інші.

Всього в заході взяли участь понад 60 підприємств – членів Асоціації з міста Києва, Київської, Львівської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської.

Відкрила захід Генеральний директор Асоціації – Людмила Герасименко, яка, найперше, привітала усіх присутніх з Новим роком і Різдвом Христовим, подякувала за те, що залишаються партнерами та активними членами Асоціації платників податків України, побажала усім учасникам заходу миру, щастя, благополуччя, достатку в 2020 році.

Людмила Герасименко також наголосила на тому, що Асоціація завжди відстоювала інтереси платників податків і надалі буде спрямовувати свою діяльність на захист прав платників податків – членів Асоціації, яких 3254 по всій Україні.

Генеральний директор ВГО АППУ запросила керівництво та головних бухгалтерів підприємств – членів Асоціації на Міжнародний бізнес-форум Level Up Ukraine 2020 «Принципи створення більшого», який відбудеться  21 лютого у КВЦ «Парковий».

Людмила Герасименко розповіла учасникам заходу, що організаторами Форуму виступає Асоціація платників податків України в особі Президента ВГО АППУ, Надзвичайного і Повноважного Посла Грігола Катамадзе та віце-президент ВГО АППУ, керівник компанії Una Partners Наталія Ульянова. «Головна тема форуму у 2020 році – принципи створення більшого. Захід у 4-ий раз збере в Києві авторитетних спікерів, представників влади, бізнесу та великих бізнес-спільнот для того, щоб спільними зусиллями створювати умови для співпраці на принципах win-win безпрограшний).Саме на цьому майданчику 4 роки тому, в 2016 році,  Президент ВГО АППУ, Надзвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе презентував проєкт Ліберального податкового кодексу, розроблений фахівцями Асоціації. «Level UP Ukraine виступає платформою для розвитку екосистеми, де влада, бізнес і суспільство розробляють умови, які призводять до реальних дій в Україні. Учасники оформляють домовленості та створюють загальні «відповідальні проекти», де кожен долучається до нової моделі взаємодії на взаємовигідних умовах» — зазначила Людмила Герасименко.

Генеральний директор ВГО АППУ проінформувала також присутніх, що незабаром стартує Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків — 2019», завдання якого є посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємливості. «Наразі АППУ працює над осучасненням даного рейтингу» — відмітила Людмила Герасименко. А також вона нагадала учасникам заходу, що інформація «анонс» про заходи Асоціації завчасно публікується на її офіційному сайті, на сторінці Facebook та в групі в Facebook «ВГО АППУ». Відео виступів лекторів спочатку отримують усі дійсні члени ВГО АППУ, а потім вона публікується на Ютуб сторінці Асоціації.

Далі перед присутніми виступили лектори, які висвітлили найбільш актуальні на даний час питання оподаткування та трудового законодавства.

Наталія Капустіна – Начальник відділу камеральних перевірок податкової звітності з податку на прибуток Головного управління ДПС у м. Києві виступила з темою: «Податок на прибуток підприємств: річна звітність 2019. Податкові Новації 2020».

Георгій Нечипоренко  – Заступник начальника відділу розгляду звернень з ПДВ  управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи  ДПС України з темою, що стосується податку на додану вартість.

Олександр Одрінський – Заступник начальника управління — начальник відділу перевірок міжнародних операцій у сфері матеріального виробництва Головного управління ДПС у м. Києві висвітлив тему «Валютні операції».

Йосип Бучинський — Віце-президент ВГО АППУ, Голова Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ» презентував тему: «Податкові перевірки і псевдо-підозри у несплаті податків. Кримінальні провадження як інструмент тиску на бізнес. Як захиститись від необґрунтованих претензій?».

Володимир Гончарук — Заступник директора департаменту з питань праці-начальника відділу з питань державного нагляду за додержанням законодавства про працю виступив з найактуальнішою на сьогодення темою для бізнесу: «Особливості здійснення перевірок державною службою України з питань праці – підстави, порядок, наслідки».

Катерина Гривнак — начальник управління захисту прав платників податків Асоціації платників податків України висвітлила учасникам семінару питання, які стосуються останніх змін податкового законодавства, в частині особливостей оподаткування землі та спрощеної системи оподаткування у 2020 році.

Сергій Рогозний,  аудитор, САР, DipIFR, консультант та бізнес-тренер з питань МСФЗ, член Ради та керівник Комітету з фінансів та бюджету ФПБАУ презентував тему: «Перша МСФЗ-Звітність: Ключові аспекти та оцінки».

Наприкінці заходу Людмила Герасименко відмітила, що Семінар пройшов на одному диханні, чудові професійні спікери, хороша аудиторія та окремо подякувала працівникам Генеральної дирекції ВГО АППУ за якісну підготовку та проведення семінару для платників податків — членів ВГО АППУ: начальнику Управління методології та роз’яснення податкового законодавства Ірині Білотіл, начальнику Управління організаційного, кадрового напрямку та комунікацій з ТВ ВГО АППУ Юлії Щитнік та  системному адміністратору ФОП Андрію Горячкіну.

Потім у неформальній обстановці  Генеральний директор Асоціації платників податків України – Людмила Герасименко ще раз привітала учасників від себе особисто та від імені Асоціації з Новим роком і Різдвом Христовим. Побажала всім присутнім міцного здоров’я, економічної стабільності, процвітання, а також миру, щастя, добра і благополуччя!

В черговий раз запевнила усіх присутніх, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» цілковито можуть розраховувати на їх підтримку.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
29.05.202008:01 Привітання Грігола Катамадзе з обранням на посаду Президент ВГО АППУ 28.05.202018:20 Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь в нараді в Офісі Президента України з питань напрацювання законодавчих ініціатив щодо вдосконалення податкового законодавства, у зв’язку з набуттям чинності Закону № 466-ІХ 27.05.202017:12 ВГО АППУ провела он-лайн зустріч у форматі відеоконференції з Виконуючим обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Сергієм Солодченком 26.05.202018:46 ВГО АППУ провела безкоштовний практичний семінар он-лайн у форматі відеоконференції для своїх членів 26.05.202008:37 Вітання Народу Грузії та Президенту ВГО АППУ, Віце-президенту Європейської Асоціації платників податків, Члену Наглядової Ради Української Ради Бізнесу, Надзвичайному та Повноважному Послу Гріголу Катамадзе з Днем Незалежності його Батьківщини. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ