Опубліковано Закон щодо оподаткування прибутків банків

Сьогодні, 7 грудня, в газеті «Голос України» опубліковано Закон № 3474 «Про внесення зміни до підрозділу 4 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування банків».

Згідно з його нормами передбачено додаткове:

— оподаткування надприбутків банків за результатами 2023 року буде здійснено за ставкою 50%;

— починаючи з 2024 року базова ставка податку на прибуток для банків становитиме 25%.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування, крім норми щодо нової ставки податку на пробуток для банків у 25%, яка запрацює з 1 січня 2024 року.

Також пункти 1, 6 та 7 розділу I цього Закону набирають чинності з дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законів України щодо врегулювання окремих питань розпорядження іноземними товарами, транспортними засобами комерційного призначення, що перебувають на митній території України під митним контролем, а також такими, що незаконно ввезені на митну територію України», але не раніше дня, наступного за днем опублікування цього Закону.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ