Генеральна дирекція ВГО АППУ провела вебінар на тему: «Правильність застосування норм трудового законодавства. Державний контроль за додержанням законодавства про працю»

30 березня 2021 року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено он-лайн вебінар у форматі відео-конференції безкоштовний для членів Асоціації на тему: «Правильність застосування норм трудового законодавства. Державний контроль за додержанням законодавства про працю».

В заході прийняли участь понад 60 платників податків — членів Асоціації з різних регіонів України та міста Києва, а саме: ПрАТ «Харківська бісквітна фабрика», ПРАТ «СБК», ТОВ «Тін Імпекс», ПП «Артон», ТОВ «Рома», ТОВ «Теліані Трейдінг», ТОВ «Юкрейніан Геарс», ТОВ «Віта Верітас», АТ «Галичфарм», ПрАТ «Концерн Хлібпром», ТОВ «Теріхем Тервакоскі», АТ «Сегежа Оріана Україна», СП ТОВ «Модерн-Експо», ТОВ «Флайтек», ТОВ «Куб-Газ», ПРАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод», ТОВ «Золотоніський Лікеро-Горілчаний Завод Златогор», АТ «Слов’янські Шпалери — КФТП», ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя Міністерства охорони здоров’я України», ТОВ «Свісс Кроно», АБ «Укргазбанк», АТ «Світло Шахтаря», ТОВ «Микулинецький Бровар», ПРАТ «Київстар», ТЗОВ «НВП Гетьман», ТОВ «Фірма Технова», ТОВ «Снєжка-Україна», ТОВ «Лодіс», ТОВ «Білоцерківхлібопродукт», ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536», ТОВ «Стар Медіа», ПРАТ «Авіакомпанія Українські Вертольоти», ПП «БЭЛЬ», АТ «Кредобанк», ПрАТ «Індар», ПРАТ «Природні Ресурси», ТЗОВ «Таркетт Вінісін» та інші.

Відкрила захід Генеральний директор Асоціації Людмила Герасименко, яка, привітала всіх учасників вебінару та поінформувала про найближчі заходи АППУ: 06 квітня цього року Асоціація буде проводити спільно з професійними представниками ДПС України вебінар на тему: «Акциз. Нові податкові зміни — 2021», з 12 по 16 квітня за інформаційної підтримки Асоціації відбудеться безкоштовний онлайн-марафон «Реструктуризація & Банкрутство», організатором якого є Громадська рада при Міністерстві юстиції України, а також 14 квітня Асоціацією буде проведений он-лайн семінар з представником ГУ ДПС у м. Києві та своїми партнерами.

Людмила Герасименко  нагадала, що з 17 лютого цього року розпочався прийом Заявок від платників податків на участь у І-му турі Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020», тому запропонувала платникам податків не зволікати та подавати Заявки, як до Територіальних відділень Асоціації, так і до Генеральної дирекції.

Далі Генеральний директор представила високопрофесійного лектора вебінару Олену Анатоліївну Коновалову — Заступника Директора Департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці.

Олена Коновалова у своєму виступі висвітлила основні питання вебінару:

  • Основні завдання інспекції праці;
  • Заходи контролю: планові та позапланові;
  • Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику;
  • Підстави для здійснення заходів контролю;
  • Процедуру заходу контролю з питань додержання законодавства про працю (крім неоформлених трудових відносин), зайнятість, працевлаштування осіб з інвалідністю;
  • Документи, які перевіряються або вивчаються інспекторами праці під час заходів контролю;
  • Відповідальність за порушення законодавства: Дисциплінарну (стаття 147 КЗпП), Матеріальну (стаття 134 КЗпП), Кримінальну (статті 172, 173, 175 КК), Адміністративну (статті 41, 41-1, 41-2, 41-3, 188-1, 188-6 КУпАП), Фінансову (статті 265 КЗпП та 53 ЗУ «Про зайнятість населення), Адміністративно-господарські санкції (стаття 20 ЗУ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні»);
  • Новації законодавства про працю.

Наприкінці заходу, Людмила Герасименко, подякувала, по-перше, лектору вебінару Заступнику Директору Департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці Коноваловій Олені Анатоліївні за професійно та змістовно висвітлену тему лекції. По-друге, запевнила всіх учасників заходу, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції та її особисту. А також, подякувала працівникам Генеральної дирекції ВГО АППУ за якісну підготовку та проведення заходу Юлії Щитнік, Лесі Кашпур, Катерині Гривнак та системному адміністратору Андрію Горячкіну.

Презентація Держпраця-сжатый

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ