ДПС: питання формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA)

Шановні інститути громадянського суспільства!

З метою обговорення проблемних питань, з якими звертаються великі платники податків, представники ДПС провели онлайн-зустрічі з представниками компаній мобільних операторів. Учасники обговорили нагальні питання формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA).

ДПС постійно співпрацює з платниками податків щодо впровадження в їх діяльність стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). Зокрема, для цього на вебпорталі Державної податкової служби України систематично оприлюднюється необхідна інформація та відповідні презентаційні матеріали.

Так, для зручності платників на вебпорталі ДПС створено банер «SAF-T UA», в якому інформацію структуровано за такими розділами:

Нормативно-правові акти;

Презентація;

 Роз’яснення. Питання-відповіді;

Повідомлення;

XSD (визначена схема для стандартного аудиторського файлу SAF-T UA).

Перейти у банер «SAF-T UA» можна з основного банеру головної сторінки вебпорталу ДПС.

Звертаємо увагу, що ознайомитись з оновленнями Детального технічного опису елементів SAF-T UA та Додатку до Детального технічного опису елементів SAF-T UA, з можливістю їх вивантаження, можна на вебпорталі ДПС у рубриці «Електронна звітність» за посиланням: https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/xsd-viznachennya-shemi-xml.

З повагою

Відділ комунікацій з громадськістю

управління інформаційної політики

Департаменту організації роботи Служби

Державної податкової служби України

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ