До України приїде місія МВФ працювати над податком на виведений капітал, — Южаніна

Комісія буде працювати з профільним комітетом Ради над законом про виведений капітал
Про це повідомила голова комітету Верховної Ради з питань митної та податкової політики Ніна Южаніна, передає РБК-Україна.
Джерело: espreso.tv
"Президент підкреслював і домовився з вищим керівництвом МВФ про те, що ми повернемося до узгодженого варіанту прийняття податку на виведений капітал. Процес повинен відбутися вже в Україні найближчим часом. Але я не буду говорити конкретно, коли приїде технічна місія працювати. Але я зі свого боку продовжую працювати з експертами, які доносять думку МВФ. Я маю на увазі і представництво ЄС і Єврокомісії, і не тільки. Ми продовжуємо працювати. Зараз йде процес відпрацювання за всіма напрямками", - заявила Южаніна.
За її словами, поки рано називати терміни розгляду законопроекту у сесійній залі.
Нагадаємо, що цим законопроектом пропонується замінити існуючий податок на прибуток юридичних осіб на оподаткування виведення капіталу з країни.
Зокрема закон передбачає оподаткування розподілених дивідендів або прирівняних до них платежів. При цьому відбудеться повна відмова від податку на репатріацію.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ