Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором чергового, безкоштовного онлайн Вебінару за темою: «Індексація, як працювати в 2024 році, лікарняні, зарплатна звітність у II кварталі цього року, нюанси подання, оплата праці в умовах воєнного стану: переваги та недоліки»

25 квітня цього року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено вже 9 –ий в цьому році, безкоштовний для членів Асоціації, онлайн Вебінар за темою: «Індексація, як працювати в 2024 році, лікарняні, зарплатна звітність у II кварталі цього року, нюанси подання, оплата праці в умовах воєнного стану: переваги та недоліки».

Лектором виступив партнер ВГО АППУ, відомий досвідчений експерт з питань оплати праці, оподаткування та кадрового адміністрування, практикуючий бухгалтер  Антон Янко.

Приємно відзначити, що участь в заході взяли понад 50 учасників — керівники, головні бухгалтери, фінансисти підприємств — членів ВГО АППУ з 14 регіонів України, зокрема Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської,  Одеської, Рівненської, Тернопільської,   Харківської, Черкаської, Чернівецької областей та міста Києва, а також Голови Рад Територіальних відділень ВГО  АППУ, їх заступники та Виконавчі директори, а саме:  Волинського – Василь Дутко, Дніпропетровського – Ірина Іваницька, Житомирського – Олена Астахова, Закарпатського – Марта Волощук та Юлія Кілару, Полтавського —   Галина Захарченко, Івано-Франківського – Олена Решетило, Львівського —   Лілія Долінська, Чернігівського — Роман Вереша.

Модерувала онлайн Вебінар Віце-президент, Генеральний директор  ВГО АППУ Людмила Герасименко.

На початку заходу Людмила Герасименко зазначила, що «проведення таких актуальних та затребуваних серед платників податків заходів є можливим лише завдяки членам  Асоціації, які сплачують щорічні членські внески та надають благодійну допомогу. Це дає можливість функціонувати ВГО АППУ, залишатися «наплаву» та працювати задля шановних платників податків –  членів Асоціації».

Людмила Герасименко анонсувала учасникам заходу найближчі  4 (чотири) актуальні, важливі для платників податків онлайн Вебінари, зокрема, 30 квітня цього року чергового онлайн Вебінару, який буде присвячений темі ризиковості та блокуванню податкових накладних. Лектором виступить партнер ВГО АППУ, адвокат, досвідчений податковий консультант Андрій Тамошюнас. Тема його лекції, як завжди, креативна:: «Блокувально-розблокувальні питання/ Ризиковість платника – реальність за межею законності».

Далі перед учасниками заходу виступив лектор  Антон Янко, партнер ВГО АППУ, експерт з питань оплати праці, оподаткування та кадрового адміністрування, практикуючий бухгалтер.

Антон Янко детально висвітлив тему: «Індексація, як працювати в 2024 році, лікарняні, зарплатна звітність у II кварталі цього року, нюанси подання, оплата праці в умовах воєнного стану: переваги та недоліки», зокрема, наступні питання:

 • Працевлаштування осіб з інвалідністю та виконання квоти.
 • Чергові зміни до Класифікатора професій: приводимо у відповідність назви посад у штатному розписі.
 • Виплата компенсації відпустки при звільненні і без звільнення.
 • Продовжено воєнний стан: на що впливає?
 • Військовий збір став братом-близнюком ПДФО ще з вересня 2022 року! Єдина відмінність – ставка, а все інше однакове.
 • Індексацію у 2024 році відновлено, але коли ж її нараховувати?
 • Сплата податків не на ті рахунки тепер без штрафів, але за певних умов!
 • Працівник демобілізувався: гарантії після повернення та особливості зарплатних розрахунків.
 • Звітність ЄСВ&ПДФО&ВЗ: подаємо правильно за 1 квартал 2024 року та чекаємо на зміни.
 • Мінімалка збільшилась з 01 квітня: на що впливає та чи треба підвищувати зарплату?
 • Актуальні зміни на дату проведення.

Наприкінці заходу Віце-президент, Генеральний директор-Людмила Герасименко подякувала Антону Янко за цікаво і змістовно проведений онлайн Вебінар та відмітила, що «приємно вражена, наскільки швидко  та професійно Ви орієнтуєтеся в новаціях законодавства.  Окрема подяка за підготовлені інформаційні матеріали — «шпаргалку» для учасників заходу, впевнена, вони стануть в нагоді бухгалтерам в практичній роботі», — зауважила Людмила Герасименко.

Також Віце-президент, Генеральний директор Людмила Герасименко висловила вдячність працівникам Генеральної дирекції  ВГО АППУ: Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій, Антоніні Якимчук за якісну підготовку та проведення заходу.

Завершуючи захід, Модератор заходу Людмила Герасименко запевнила всіх учасників, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції.

Наостанок,  Людмила Герасименко зазначила: «За останній час ми всі зрозуміли, що матеріальні речі нічого не варті, все що має значення для нас — це мирне небо, свобода і близькі люди поруч. Бажаю всім нам Миру, світлих надій, впевненості в завтрашньому дні та якнайшвидшого виконання бажання, яке вже третій рік поспіль одне у нас на всіх — Перемога!», також нагадала всім про зустріч на черговому онлайн Вебінарі вже 30 квітня цього року.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
19.06.202411:16 Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2024 р. № 703 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» 19.06.202410:36 Бізнес пропонує уряду екстрене реагування для забезпечення стійкості енергетичної системи України 18.06.202416:27 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України та Державною службою статистики України онлайн Вебінару за темами: «Роз’ яснення новацій податкового законодавства, якi вже набрали чинності 16 червня 2024 року» та «Цифрова трансформація в органах державної статистики». 12.06.202414:59 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України онлайн Вебінару за темою: «Роз’яснення окремих норм оподаткування на період дії військового стану» 10.06.202406:00 Привітання Віце-президента, Генерального директора АППУ Людмилу Герасименко з 9-тою річницею перебування на займаній посаді від Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе та колективу Генеральної дирекції ВГО АППУ. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ