Всеукраїнський рейтинг блогерів та трендмейкерів «YUCCIE»

Асоціація платників податків України стала партнером Всеукраїнського "Рейтингу блогерів та трендмейкерів Yuccie".

http://yuccie.info

https://www.facebook.com/kyivoblappu/posts/2107950969261774

Перша церемонія нагородження регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу блогерів та трендмейкерів YUCCIE відбулась 15 січня 2019 року о 18:00 у місті Вінниця, в приміщенні Молодіжного центру «Квадрат», де АППУ прийняло участь в організації та врученні сертифікатів і нагород.

Вперше у Вінниці було презентовано ТОП-100 інноваційних ком’юніті: блогери, журналісти, громадські активісти, фотографи та телевізійні зірки. Їх читають, лайкають, репостять і намагаються бути на них схожими. Вони першими стрімлять про події, пишуть про новинки, вони формують бренди. Ними можна захоплюватись, або можна не любити, але не відзначити їх активну діяльність неможливо!

Нагородженню передував майже тримісячний відбір акаунтів у Instagram та Facebook, кожен міг запропонувати кандидатуру вінничанина для рейтингу. Автоматично вибірку рейтингових блогерів, котрі мають велику кількість фолловерів, зробити неможливо, оскільки соцмережі це забороняють. Саме тому, вся інформація опрацьовувалась оргкомітетом власноруч.

У підсумку Рейтинг отримав унікальні дані найбільш популярних персоналій регіону. Оскільки претенденти на перемогу дуже різні, то й визначення найкращих проходило у окремих номінаціях:

- народне голосування;
- вінницькі блогери та медійники;
- зіркові персоналії;
- кращі Instagram-аккаунти вінничан;
- найактивніші Facebook персоналії.

Оргкомітет Рейтингу наголошує, що проект є виключно громадською ініціативою, рівновіддалений від політики, релігії та комерції. Партнерами рейтингу у Вінницькій області є Молодіжний центр “Квадрат”, медіа корпорація «RIA» та незалежний новинний портал «20 хвилин».

Всеукраїнський “Рейтинг блогерів та трендмейкерів Yuccie” не претендує на абсолютну об’єктивність, але вперше презентує ТОП-100 у кожному обласному центрі України.

YUCCIE (від англ. Yuccie - «young urban creatives» – «молодий, міський, творчий») – це покоління сучасних людей, які цінують не лише свою творчу незалежність, але й престиж й матеріальний успіх. В цьому проекті ми хочемо об’єднати і показати людей, які сьогодні формують тренди.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ