Вітання Народу Грузії та Президенту ВГО АППУ, Віце-президенту Європейської Асоціації платників податків, Члену Наглядової Ради Української Ради Бізнесу, Надзвичайному та Повноважному Послу Гріголу Катамадзе з Днем Незалежності його Батьківщини.

Сердечно вітаємо Славетний Народ Грузії та нашого шановного Президента Асоціації платників податків України, Віце-президента Європейської Асоціації платників податків, Члена Наглядової Ради Української Ради Бізнесу, Надзвичайного та Повноважного Посла Грігола Катамадзе з великим Національним святом — Днем Незалежності його Батьківщини!

Історія свідчить про взаємоповагу та взаємопорозуміння між народами Грузії та України. Сподіваємося, що такі теплі і дружні відносини будуть продовжуватися і зміцнюватися.

Бажаємо грузинському народові миру, свободи та процвітання, а Вельмишановному Гріголу — міцного здоров’я, натхнення і всесильної Божої допомоги!

Знайте, що поруч з Вами завжди будемо ми — Ваші колеги.

Слава Грузії! Слава грузинському народу!

Слава Україні!

Зі щирою повагою,

Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко та колектив Генеральної дирекції Асоціації.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ