Відбулися Позачергові Загальні збори (Конференція) ТВ ВГО АППУ в Харківській області

Відбулися Позачергові Загальні збори (Конференція) Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Харківській області
20 вересня 2021 року на виконання Рішення Правління ВГО «Асоціація платників податків України» від 10.09.2021 року за №38/9 відбулися позачергові Загальні збори (Конференція) з обрання нового Голови Ради ТВ АППУ в Харківській області.
Позачергові Збори відбулися в місті Харків, майдан Свободи, 5, Держпром.
Від керівництва ВГО АППУ в Загальних зборах (Конференції) прийняла участь член Правління, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.
На початку свого виступу Генеральний директор АППУ Людмила Герасименко звернулась до всіх присутніх на позачергових зборах з проханням вшанувати пам’ять хвилиною мовчання покійної Марини Костянтинівни Вишневської, яка була Почесним громадянином Харківської області, одним із засновників податкової служби незалежної України, відомим громадським діячем, незмінним керівником територіального відділення Асоціації в Харківській області.
Перед обранням нового Голови територіального відділення Асоціації в Харківській області Людмила Герасименко коротко зупинилась на питаннях, які необхідно невідкладно усунути.
Так, Генеральний директор ВГО АППУ зазначила, що фахівцями Генеральної дирекцією ВГО АППУ було здійснено аналіз Звітів про роботу Територіального відділення ВГО АППУ у Харківській області з 2015 року по перше півріччя 2021 року включно. Аналіз Звітів показав, що в 2015 року показники роботи територіального відділення Асоціації в Харківській області були набагато кращими.
Людмила Герасименко привела приклади: «кількість членів територіального відділення в 2015 році становила 245, станом на 01 липня 2021 року їх кількість зменшилася на 65 членів та становить 180. Спостерігається негативна динаміка їх зменшення. Протягом 5-ти років Харківське територіальне відділення було одним із кращим з проведення освітньо — просвітницьких заходів для своїх членів (по 35 семінарів на рік), а вже починаючи з 2020 року зовсім не проводяться».
Генеральний директор ВГО АППУ зазначила: «Незважаючи на те, що 2020 рік був складний в усіх сферах життя, Генеральна дирекція Асоціації по теперішній час ні на мить не зупинила свою роботу та забезпечує підтримку членів Асоціації. Думаю, що навіть не треба перераховувати мені численні масштабні он-лайн заходи, в яких Ви та Ваші члени також приймаєте активну участь. Також, хочу відзначити, що протягом 2020 – 2021 року жодних виступів на радіо та на телебаченні. При цьому, Ваше територіальне відділення було одним із найкращих в даному напрямку (понад 20 виступів на рік на телебаченні та понад 10 виступів на радіо). Хочу наголосити, що дані напрямки діяльності Відділення тісно пов’язані з пропагуванням пріоритетів діяльності та позиції не тільки Відділення, а і Асоціації в цілому».
Окремо Людмила Герасименко зупинилась на питанні фінансування Генеральної дирекції, шляхом перерахування частини коштів від надходження членських внесків від членів Відділення.
Зокрема, зауважила, що починаючи з 2019 року по теперішній час, практично до Генеральної дирекції ВГО АППУ відрахування від членських внесків не надходять, лише в цьому році надійшло 3,0 тис. гривень.
Ще раз вона наголосила, що фінансовий стан Генеральної дирекції – генератора діяльності усієї Асоціації, викликає особисте її занепокоєння та потребує невідкладної підтримки Територіальних відділень в регіонах.
Наприкінці промови Генеральний директор АППУ звернулась до Заступника Голови ТВ АППУ в Харківській області Швадченка В.О. із закликом: «Шановний Володимире Олексійовичу, давайте спільними зусиллями будемо шукати шляхи вирішення проблем, що стоять в цілому перед нашою Асоціацією. Бути більш активнішими, публічно відстоювати позиції та напрямки діяльності Асоціації, проводитиме активну роз’яснювальну роботу серед платників податків — членів Асоціації, захищаючи їх права та законні інтереси. Залучати нових членів до Відділення, налагоджувати співпрацю з територіальним органом ДПС в області, адже це прямо впливає на підвищення авторитету та впливовості Асоціації в цілому».
Наостанок, Людмила Герасименко запропонувала кандидатуру Швадченка В.О., який має великий досвід роботи в сфері оподаткування як на державній службі, так і в Асоціації, користується авторитетом як серед працівників податкових органів та інших органів державної влади Харківської області, так і серед платників податків для обрання Головою Ради Територіального відділення в Харківській області.
Рішенням Загальних зборів (Конференції) одноголосно обрано Головою Ради ТВ АППУ в Харківській області Володимира Олексійовича Швадченка та його заступника Спасибо Валентина Валентиновича.
Також, рішенням Зборів за пропозицією Генеральний директор АППУ Людмила Герасименко визначено, що особою, яка може вчиняти юридичні дії від імені Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Харківській області (код 06718170), у тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо, є Швадченко Володимир Олексійович без обмежень щодо представництва.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ