Відбулася прем’єра п’єси Надзвичайного та Повноважного Посла Грузії в Україні Гели Думбадзе

8 лютого 2019 р. Київська академічна студія театрального мистецтва «Сузір'я» представила п'єсу «Шиола», написану Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні Гелою Думбадзе.
Режисером постановки виступив народний артист України Олексій Кужельний.
Серед гостей були надзвичайні та повноважні посли іноземних держав в Україні, представники державних установ, діячі мистецтва, грузинські та українські друзі.
Надзвичайна гра акторів була підкріплена відеорядом, що відображували грузинські традиції.

Публіка дуже тепло зустріла п'єсу, зал був заповнений вщент. Гості відмітили чудовий переклад п'єси з грузинської мови на українську.
«Це незвичайний, а тому дуже цікавий, видовищний формат постановки, - поділився враженнями Грігол Катамадзе. – П’єса пропагує багату грузинську культуру, і я щиро радий, що віднині вона додана до основного репертуару Академічної студії театрального мистецтва «Сузір'я».
Вперше «Шиола» була презентована як радіовистава на грузинсько-німецькому радіо в 1996 році. В «Сузір’ї» п’єсу протягом 2019 року покажуть загалом 20 разів.
Прем’єра відбулася за сприяння ВГО «Асоціація платників податків України»

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
29.05.202008:01 Привітання Грігола Катамадзе з обранням на посаду Президент ВГО АППУ 28.05.202018:20 Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь в нараді в Офісі Президента України з питань напрацювання законодавчих ініціатив щодо вдосконалення податкового законодавства, у зв’язку з набуттям чинності Закону № 466-ІХ 27.05.202017:12 ВГО АППУ провела он-лайн зустріч у форматі відеоконференції з Виконуючим обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Сергієм Солодченком 26.05.202018:46 ВГО АППУ провела безкоштовний практичний семінар он-лайн у форматі відеоконференції для своїх членів 26.05.202008:37 Вітання Народу Грузії та Президенту ВГО АППУ, Віце-президенту Європейської Асоціації платників податків, Члену Наглядової Ради Української Ради Бізнесу, Надзвичайному та Повноважному Послу Гріголу Катамадзе з Днем Незалежності його Батьківщини. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ