Відбулася неофіційна ознайомча зустріч Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе з главою Одеського представництва СММ ОБСЄ паном Кайлом Кінгом у форматі он-лайн відеоконференції

5 липня 2020 року відбулася неофіційна ознайомча зустріч Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе з главою Одеського представництва СММ ОБСЄ паном Кайлом Кінгом у форматі он-лайн відеоконференції за участю Голови Ради ТВ ВГО АППУ в Одеській області Володимира Мазарака.

У своєму виступі пан Катамадзе зупинився на важливих питаннях реформування податкової системи країни, на важливості прийняття нового Податкового Кодексу Розвитку, який узгоджений в середовищі українського бізнесу і за яким бізнес готовий відкрито і прозоро працювати.

Також, Президент АППУ Грігол Катамадзе торкнувся важливого питання, яке хвилює весь український бізнес, а саме: щоб в країні нарешті перестали до бізнесу «ходити» представники різних правоохоронних органів, а натомість створити один аналітичний з правоохоронними функціями орган, який буде виключно займатися правопорушеннями в економічній сфері.

В процесі обговорення Президент АППУ Грігол Катамадзе зазначив, що нове керівництво Державної податкової служби України на чолі з Олексієм Любченко вже показує перші результати професійної роботи, спрямованої на посилення державних інтересів: надходження до бюджету за підсумками червня перевиконані, почався активний наступ на тих, хто намагається через різного роду схеми ухилятися від сплати податків.

«Ми останні роки займаємо чітку конструктивну позицію по відношенню до влади, тим більше, коли представники влади, а в даному конкретному випадку податкова служба країни налаштована на виконання і наповнення бюджету. Ми будемо активно підтримувати наших Партнерів в цих питаннях» — зазначив Грігол Катамадзе і закликав представника ОБСЄ підтримати зусилля керівництва податкової служби в цьому напрямку.

Голова Ради ТВ ВГО АППУ в Одеській області Володимир Мазарак у своєму виступі зосередив увагу на необхідності невідкладного прийняття Податкового Кодексу Розвитку та обов’язковості замінити податок на прибуток підприємств податком на виведений капітал, який передбачає відтермінування сплати податку на момент виплати дивідендів або прирівняних платежів, а також зупинився на проблемі безпідставного блокування податкових накладних.

Далі Володимир Мазарак проінформував присутніх про загальні проблеми, що притаманні саме Одеському регіону, а саме: проблеми працевлаштування моряків, відсутність навчального обладнання при підготовці моряків, недостатність навчальних закладів з підготовки «робочих» професій тощо.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ