ВГО АППУ зібрала найактивніших членів на святковому Семінарі, приуроченому до Дню бухгалтера

15 липня цього року у конференц-залі № 3 готелю «Козацький» за адресою: вул. Михайлівська, 1/3, у місті Києві,  ВГО «Асоціація платників податків України» зібрала своїх найактивніших членів на третьому в цьому році безкоштовному, практичному, святковому Семінарі, присвяченому Дню бухгалтера. Семінар проведений спільно з досвідченими фахівцями                                    ДФС України, ГУ ДФС у місті Києві та партнерами ВГО АППУ, а саме: Віце-президентом  ГС «Палата аудиторів і бухгалтерів України» Харламовою О.В., віце-президентом ВГО АППУ, Головою Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ» Бучинським Й.В., Керівником практики бухгалтерського і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Міжнародного правового центру «EUCOM» Врублевською Л.В., Керівником комітету з питань фінансів та бюджету ФПБАУ Рогозним С.А., Керівником проекту «CONTRAGENT»  Кравченком А.В., Керівником компанії «Pakurity» Пахаренком Г.А. з актуальних питань.

Дуже приємно відзначити активність членів ВГО АППУ — учасників заходу та їх склад представників: ПрАТ «СБК», ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ПрАТ «ВФ Україна», ТОВ «Перша логістична компанія», АБ «Укргазбанк», АТ «Таскомбанк», ТОВ «Епіцентр К», ПрАТ «Індар», ПрАТ «ДБК № 4», ТОВ «Ернст енд Янг. Аудиторські послуги», ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат», ПАТ «Фармак», ТОВ «Фірма «Технова», СУНП ТОВ «Інфоком», ТОВ «Промінєнс», ТОВ «Флайтек», ТОВ «Адорія», ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», Центральний державний архів громадських об’єднань України та інші.

Відкриваючи захід, Генеральний директор АППУ Людмила Герасименко привітала усіх присутніх з Днем бухгалтера та побажала чесної діяльності, стабільного успіху, правильної документації, вдячності і поваги за працю, незмінної і великої удачі, більше душевного спокою, сімейного благополуччя, великого здоров’я і щирого щастя. А також, подякувала за своєчасну сплату членських внесків. Зауважила, що «Асоціація платників податків України – громадська організація. Ні для кого не секрет, що наше становище значно зміцнюється завдяки саме сплаті платниками податків – членами Асоціації вступних та щорічних членських внесків, що дає можливість Асоціації успішно реалізовувати свої основні завдання, визначені її Статутом, зокрема, здійснювати захист прав платників податків – членів Асоціації».

Людмила Герасименко погодила з учасниками семінару про проведення чергового заходу на початку жовтня цього року, запропонувала усім присутнім заповнити «Анкету-опитування», для визначення тем на наступний захід та представників яких органів виконавчої влади та партнерів ВГО АППУ необхідно запросити. Генеральний директор АППУ зауважила, що проведення масово-роз’яснювальної та освітньої роботи серед платників податків було і залишається одним із пріоритетних завдань Асоціація, до того ж, семінари, вебінари, інтернет-конференції проводяться для членів Асоціації виключно на безоплатній основі.

Людмила Герасименко проінформувала усіх присутніх, що 10 липня цього року стартував другий тур Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків — 2018», тобто розпочався прийом заявок на участь у Рейтингу на Всеукраїнському рівні.

Генеральний директор ВГО АППУ зазначила, що ще «Три роки тому Асоціація платників податків України ініціювала процес підготовки та прийняття нового ліберального Податкового кодексу України. Сьогодні навколо цього проекту, який має назву Податковий кодекс Розвитку, об’єдналися 75 всеукраїнських асоціацій – членів Української Ради Бізнесу. Саме Асоціація платників податків України є одним із фундаторів такого великого об’єднання бізнесу.

Також Українською Радою Бізнесу розроблені консолідовані ТОП-10 пріоритетів бізнесу для економічного зростання країни, одними з головних яких є прийняття нового Податкового та Митного кодексів України.

Уже Українська Рада Бізнесу та представники партії «Голос» підписали Меморандум про співпрацю, яким зафіксували головні завдання для реформування України в інституційній, податковій та бюджетній сферах, економіці, адмініструванні, демократії участі, фінансовому секторі та енергетиці. Найближчим часом плануються зустрічі з партіями «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Батьківщина» тощо.

Асоціація платників податків України розпочала проведення зустрічей з українським бізнесом та місцевою елітою в регіонах України — Всеукраїнський тур «Північ-Південь-Захід-Схід-Центр» з обговорення проектів Податкового кодексу Розвитку, Концепції Доктрини економічної безпеки України, Концепції створення єдиного органу з розслідування економічних злочинів.

Обговорення уже відбулися на Вінниччині, Закарпатті, Івано-Франківщині та з представниками бізнесу в Київській області, наші ініціативи підтримуються бізнесом.

Обговорення проекту Податкового кодексу Розвитку у м. Києві відбудеться 06 вересня цього року за адресою : вулиця Велика Житомирська, буд. 19 А.  У всіх присутніх буде можливість ознайомитися з концепцією Податкового Кодексу Розвитку та надати свої пропозиції ініціаторам та розробникам проекту для їх подальшого опрацювання та врахування у фінальному документі».

 

Людмила Герасименко анонсувала, що спілкування з бізнесом переконало, що настав час Асоціації невідкладно поновити роботу над проектом «Контроль за використанням коштів платників податків», який розпочатий ще в березні 2015 року та не був реалізований. Бізнес висловлює занепокоєння непрозорістю витрачання публічних коштів. І Асоціація твердо переконана, що кожен українець повинен мати можливість у доступній усім формі та в повному обсязі отримувати інформацію про використання сплачених ними податків. Початок роботи над проектом «Контроль за використанням коштів платників податків» — це дослідження ступеня відкритості бюджетної інформації на веб-сайтах обласних та місцевих рад.

Генеральний директор ВГО АППУ нагадала присутнім, що змінені адреси для листування і місцезнаходження Асоціації, відтепер юридична і фактична адреса: 04119, м. Київ, вул. Юрія Ілленка, буд. 83-Д.

Також, Людмила Герасименко зазначила, що інформацію «анонс» про заходи Асоціації завчасно публікує на її офіційному сайті new.appu.org.ua та на сторінці Facebook та групі в Facebook, відео виступи лекторів публікує на Ютуб сторінці Асоціації.

Під час Семінару перед присутніми виступили досвідчені фахівці ДФС України, ГУ ДФС у місті Києві та партнери ВГО АППУ:

Виконуючий обов’язки директора Департаменту моніторингу ризикових операцій  ДФС України Лавріцький Іван Васильович виступив з темою «Проблеми реєстрації податкових накладних (блокування)».

Тему «Єдиний соціальний внесок: питання, відповіді, пропозиції» висвітлив у своїй доповіді Начальник Відділу адміністрування єдиного внеску з юридичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у м. Києві Черняєв В’ячеслав Сергійович.

З темою «Актуальні особливості податкових перевірок суб’єктів господарювання. Межі компетенції правоохоронних органів по контролю діяльності бізнесу. Як захиститись від необґрунтованих претензій» виступив Бучинський Йосип Валентинович – Віце-президент ВГО АППУ, Голова Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ».

Харламова Олена Вікторівна – Ректор ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», Віце-президент  ГС «Палата аудиторів і бухгалтерів України» виступила за темою «П(С)БО & МСФЗ: основні відмінності та організаційні аспекти переходу».

З темою «Трансформаційні коригування при переході на МСФЗ: податковий аспект» висвітлив Рогозний Сергій Анатолійович – Член Ради ФПБАУ, Керівник комітету з питань фінансів та бюджету ФПБАУ.

Окрім виступу Сергієм Рогозним було анансовано Вебінар ФПБФУ з МСФЗ, який відбудеться 30 липня цього року.

Врублевська Лариса В’ячеславівна – член Правління ВГО АППУ, керівник практики бухгалтерського і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Міжнародного правового центру «EUCOM» поінформувала присутніх за темою «Підготовка до звітної кампанії 2018 року. Практичні питання складання звіту про контрольовані операції та документації з трансфертного ціноутворення».

Тему «Податок на доходи фізичних осіб» висвітлила у своєму виступі Білотіл Ірина Вячеславівна – Начальник Управління методології та роз’яснення податкового законодавства ВГО АППУ.

Керівник проекту «CONTRAGENT» Кравченко Андрій В’ячеславович презентував онлайн-систему «CONTRAGENT», яка дозволяє перевірити фінансову та юридичну надійність контрагентів.

А також, Керівник компанії «Pakurity» Пахаренко Гліб Аркадійович виступив з доповіддю на тему «Як гарантувати, що хакери не зупинять бізнес? Управління безперервністю бізнес діяльності та інциденти кібер-безпеки».

Людмила Герасименко в черговий раз запевнила усіх присутніх, що члени ВГО «Асоціація платників податків України» цілковито можуть розраховувати на їх підтримку.

Окремо подякувала працівникам Генеральної дирекції за якісну підготовку та проведення чергового практичного Семінару для членів ВГО АППУ: начальника Управління методології та роз’яснення податкового законодавства Ірину Білотіл, начальника Управління організаційного, кадрового напрямку та комунікацій з ТВ ВГО АППУ Юлію Щитнік, системного адміністратора Андрія Горячкіна.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ