ВГО АППУ провела практичний семінар з питань оподаткування

21 лютого цього року у конференц-залі «Admiral»за адресою: вул. Хрещатик, 7/11 у місті Києві, ВГО «Асоціація платників податків України» зібрала своїх найактивніших членів на практичному семінарі з актуальних питань податкового законодавства, який проведено спільно з ДФС України, Міністерством соціальної політики України та партнерами.
Дуже приємно відзначити активність членів ВГО АППУ - учасників заходу та їх склад представників: ПРАТ «СБК», ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна», ПРАТ «Водафон Україна», ТОВ «Перша логістична компанія», ТОВ «Агротехсоюз», ПАТ «Мотор Січ», АБ «Укргазбанк», ТОВ «Теліані Трейдинг», ТОВ «Епіцентр-К», ПАТ «Індар», ТОВ «Прилуцький нафтоналив», ТОВ «Технова», ПТК ТОВ «Агромат», ДП Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ПРАТ «ДБК № 4», ТОВ «Беркель Тіллі Україна», ТОВ « Ернст енд Янг. Аудиторські послуги», «Київський картонно-паперовий комбінат», інститут «Енергопроект», ТОВ «Сталекс і партнери», ТОВ «Промінєкс», Deloitte, ТОВ ХК «Енергомонтажвентиляція» та інші.
Відкриваючи захід, Генеральний директор АППУ Людмила Герасименко привітала усіх присутніх, подякувала за активність, яку проявили учасники Семінару при реєстрації на нього. Зазначила, що Асоціація є однієї з найпотужніших громадських організацій, в минулому році відсвяткувала 20-ту річницю з Дня свого створення і об’єднує вже понад 6,5 тисяч членів по всій території України та у місті Києві.
Людмила Герасименко проінформувала членів Асоціації, що у 2019 році Генеральною дирекцією Асоціації буде проведено практичні семінари 1 раз щокварталу. При необхідності, за зверненням членів Асоціації, як в минулому році у грудні, буде проведено додаткові практичні семінари. Генеральний директор АППУ зауважила, що проведення масово-роз’яснювальної та освітньої роботи серед платників податків було і залишається одним із пріоритетних завдань Асоціація, до того ж, семінари, вебінари, інтернет-конференції проводяться для членів Асоціації виключно на безоплатній основі.
Генеральний директор ВГО АППУ нагадала усім присутнім, що незабаром, а саме у травні цього року, розпочнеться прийом заявок на участь у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2018» на обласному рівні. Відмітила, що Рейтинг започатковано Асоціацією ще у 2011 році. Зауважила, що усі підприємства (ВПП, середні, малі) – члени/не члени Асоціації мають можливість, не приймаючи участь у Рейтингу на обласному рівні, подавати заявки до Генеральної дирекції Асоціації на участь у Всеукраїнському Рейтингу.

Людмила Герасименко зауважила, що кожне підприємство – переможець Рейтингу, отримуючи звання «Сумлінний платник податків», окрім популяризації на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, отримує суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов’язань і публічно закріплює свій статус надійного бізнес-партнера.
Генеральний директор ВГО «Асоціація платників податків України запропонувала усім присутнім заповнити «Анкету-опитування», що знаходилась в папці разом з іншими роздатковими матеріалами щодо визначення на наступній Семінар, орієнтовно у травні - червні цього року, представників яких органів виконавчої влади та партнерів ВГО АППУ необхідно запрошувати на черговий Семінар, а також теми заходу.
Під час семінару перед присутніми виступили досвідчені фахівці ДФС України:
Заступник директора департаменту – начальник управління методології непрямих податків Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України Сергій Тимошенко порушив питання, пов’язані із змінами та особливостями їх застосування щодо податку на додану вартість.
Начальник управління методології податку на прибуток підприємств Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України Олексій Задорожний, який розповів про особливості податку на прибуток підприємств: річне декларування за 2018 рік, останні зміни до Податкового Кодексу України.
Начальник відділу адміністрування податків з фізичних осіб – підприємців управління адміністрування податку на доходи фізичних осіб та податків з самозайнятих осіб Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС України Віктор Левченко, який розповів про податок на доходи фізичних осіб.
Начальник управління адміністрування єдиного внеску, методології та розгляду звернень платників податків Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС України Роман Свіца, який розповів про правильність нарахування та сплати єдиного соціального внеску.
Також, на Семінарі виступили:
Керівник Експертної групи з питань накопичувальної системи пенсійного забезпечення Директорату розвитку соціального страхування та пенсійного забезпечення Міністерства соціальної політики України Олександр Індило, який є саме Керівником групи, які займаються таким важливим для усіх громадян України, питанням накопичувальної пенсійної системи та накопичувальних пенсійних внесків.

Член Правління, Голова Комітету з питань ТЦУ ВГО АППУ, Керівник практики бухгалтерського і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Міжнародного правового центру «EUCOM» Лариса Врублевська – ТЦУ.
Аудитор, САР, DipIFR, консультант та бізнес-тренер з питань МСФЗ, член Ради та керівник Комітету з фінансів та бюджету ФПБАУ Сергій Рогозний, який довів до учасників заходу питання плати за державну та комунальну землю, відповідно до МСФЗ.
Начальник управління методології та роз’яснення податкового законодавства ВГО АППУ Ірина Білотіл розповіла про зміни в нарахуванні та сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також про нововведення щодо туристичного збору.
Наприкінці семінару, Генеральний директор ВГО «Асоціація платників податків України Людмила Герасименко від імені Асоціації та себе особисто подякувала фахівцям ДФС України – Сергію Тимошенку, Олексію Задорожньому, Роману Свіцу, Віктору Левченко, представнику Міністерства соціальної політики України Олександру Індило, члену Ради та керівнику Комітету з фінансів та бюджету ФПБАУ Сергію Рогозному, досвідченим лекторам ВГО АППУ Ірині Білотіл та члену Правління, Голові Комітету з питань ТЦУ Ларисі Врублевській - керівнику практики бухгалтерського і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Міжнародного правового центру «EUCOM» за змістовні виступи та надані кваліфіковані відповіді на запитання учасників Семінару, а також за якісну організацію проведення заходу керівнику управління комунікацій АППУ Юлії Щитнік, системному адміністратору ВГО АППУ Андрію Горячкіну та відеооператору Катерині Шкарбуль.
Людмила Герасименко запевнила усіх присутніх, що члени ВГО АППУ цілковито можуть розраховувати на їх підтримку.
Визначилися провести черговий безкоштовний практичний семінар для членів ВГО АППУ у другій половині травня цього року.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ