Створено структурний підрозділ ВГО «Асоціація платників податків України» — Комітет з питань розвитку підприємницької діяльності»

5 лютого 2019 року рішенням Правління ВГО АППУ створено Комітет з питань розвитку підприємницької діяльності, який очолив член ВГО АППУ - бізнесмен Максим Шкіль.
Завданням Комітету стане сприяння розвитку бізнес середовища в Україні, налагодження ефективної взаємодії бізнесу і влади для оптимального поєднання їхніх інтересів в контексті «сильний бізнес – сильна держава», сприяння вдосконаленню законодавства з питань підприємницької діяльності, її ліцензування, підготовки пропозицій про усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод на шляху розвитку підприємництва, сприяння розвитку малого підприємництва, системи його консультативної та інформаційної підтримки, сприяння проведення роботи, спрямованої на становлення, розвиток і співробітництво малих і середніх підприємств, розширення сфери їх діяльності, визначення актуальних питань або нагальних проблем членів Асоціації.
Досьє:
Шкіль Максим Вікторович, народився 19 серпня 1983 року у Львові.
Три вищих освіти, кандидат юридичних наук.
Підприємства:
«Перша Логістична Компанія», один з лідерів у сфері вантажних залізничних перевезень України.
«Audi Центр Одеса Південь», офіційний представник Audi в Одесі, лідер з продажів Audi і єдиний дилерський центр в концепції Audi Sport в Україні.
Група компаній з виробництва щебневої продукції, виробництва асфальтобетону та будівництва доріг.
Фінансовий обіг групи компаній: 3 млрд гривень.
Створив близько 1000 робочих місць.
За 2018 рік підприємства Максима Шкіля сплатили податків до бюджету понад 120 млн гривень.
З 2011 року Максим Шкіль заснував власний благодійний фонд, який опікується дитячими будинками, дітьми з особливостями розвитку, онкоцентрами та малозабезпеченими сім'ями.
Одружений, має дві доньки.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ