Спілкування Президента Асоціації Грігола Катамадзе зі студентами поза аудиторією

4 листопада 2021 року в офісі ВГО «Асоціація платників податків України» за адресою: вул. Ілленка, 83-Д у місті Києві на прохання студентів кафедри міжнародних відносин Національного університету «Києво-Могилянська Академія» відбулася зустріч з Президентом Асоціації платників податків України, Надзвичайним і Повноважним Послом Гріголом Шалвовичем Катамадзе.

На зустрічі були присутні студенти першого курсу Києво-Могилянської Академії – Володимир Круглєв, Ганна Мельник, Назар Нагорний, Руслана Климчук.

Із великою зацікавленістю студенти спілкувалися із Гріголом Катамадзе,  запитуючи про його освіту, кар’єру, професійну діяльність як дипломата.                            Їм було дуже цікаво дізнатися про все, що стосується людини, яка народившись у Грузії, присвятила себе служінню Україні та продовжує працювати на її благо.

Президент Асоціації докладно розповів, зокрема про свої студентські роки навчання на факультеті міжнародного права та міжнародних відносин Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка, про свою роботу в МВС Грузії, в тому числі викладацьку, будучи керівником кафедри загально юридичних дисциплін Академії МВС Грузії та про інші незабутні роки будування своєї кар’єри, відзначивши, що не все в житті вдається так легко.

Незважаючи на свій молодий вік, студенти із великим задоволенням спілкувались на серйозні теми, які пов’язані із перебуванням Грігола Катамадзе на посадах заступника Міністра оборони Грузії та заступника Міністра закордонних справ Грузії, а особливо їх захопила розповідь про ті роки біографії, які він присвятив дипломатії, будучи 15 років Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні, при цьому відзначив, що з 2001 року по 2004 рік був за сумісництвом Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Республіці Молдова та Румунії.

Не менш цікаво і захоплююче відбулось спілкування з студентами про діяльність Грігола Катамадзе, як Президента Асоціації платників податків України понад шість років, обрання його Віце-президентом Європейської Асоціації платників податків, також членом Наглядової Ради Української Ради Бізнесу та членом Колегії Державної податкової служби України і так склалося, що його діяльність в певній мірі пов’язана із питаннями оподаткування.

Він зауважив, що Асоціація уже понад 20 років представляє і захищає інтереси малого, середнього та великого бізнесу у всіх ключових секторах економіки по всій Україні. Вона активно співпрацює з усіма гілками влади, приймає  участь в опрацюванні законопроектів, тісно працює над посиленням діалогу між владою та бізнесом, проводить велику роз’яснювальну роботу серед платників податків по застосуванню законодавчих норм.

Наприкінці зустрічі Грігол Катамадзе подякував студентам за цікаві запитання, побажав їм будувати свою життєву дорогу впевнено, збагачуючи себе знаннями та досвідом.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ