«Скриньку Пандори було відкрито!»

«Скриньку Пандори було відкрито!»

 Реакція президента Європейської Асоціації платників податків Рольфа фон Гогенхау на результати саміту ЄС/ “Pandoras Box Has Been Opened!” TAE-President Rolf von Hohenhau’s Reaction to the Results of the EU-Summit/ “B“Pandora’s Box Has Been Opened!” TAE-President Rolf von Hohenhau’s Reaction to the Results of the EU-Summit/ “Büchse der Pandora ist geöffnet!“

(Deutsche Fassung siehe unten)

Шановні борці з надмірним оподаткуванням!

Шановні пані та панове!

Це електронний лист нашого сьогоднішнього прес-релізу за результатами саміту та посилання, що має бути оновлено, нашої статті від Європейської Асоціації платників податків (TAE) Англійською (EN) та Німецькою (DE) мовами.

Прямі посилання на вебсайт Європейської Асоціації платників податків (TAE)

Стаття Англійською (EN):

https://www.taxpayers-europe.org/information/press/116-pandora-s-box-has-been-opened.html

Стаття Німецькою (DE):

https://www.taxpayers-europe.org/de/information/presse/118-buechse-der-pandora-ist-geoeffnet.html

 

З повагою,

Майкл Єгер

 

Скриньку Пандори було відкрито!

Реакція президента Європейської Асоціації платників податків Рольфа фон Гогенхау на результати саміту ЄС

«Домовленість, досягнута Європейським Союзом щодо пакета допомоги у 750 мільярдів євро ( «Наступне покоління ЄС» ) та щодо середньострокових фінансових рамок (Medium-Term Financial Framework, MFF) у розмірі 1,082 трильйони євро, загалом вважається вдалою.

Правильним було рішенням щодо надання підтримки ЄС під час коронавірусної кризи. Факт того, що займи було запропоновано вказує на правильний напрям дій.  Але прийняте зараз рішення про колективне скорочення боргу є хибним. Я бачу високий ризик того, що ЄС і надалі буде набирати борги, і результатом буде те, що платники податків повинні будуть нести за це відповідальність. Ось і було відкрито скриньку Пандори! Ми не повинні забувати, що боргова гора у Європі стає все більшою та більшою. З одного боку, національні держави повинні взяти на себе борги щоб фінансувати власні програми допомоги, і крім того, тепер вони додатково несуть відповідальність за борги ЄС.

Ми, Асоціація платників податків, сприймаємо досить скептично ситуації, коли в мільярдах євро надаються субсидії, які не пов’язані з конкретними програмами, заходами та автоматичним управлінням. Зрештою, навіть не гарантується, що країни зможуть повернути свої економіки до ладу за допомогою цих заходів допомоги. Навпаки, існує ризик того, що ці гроші просто буде спожито.

Тому важливо, щоб ЄС звертав увагу, щоб гроші, які виплачуються, реально витрачалися за цільовим призначенням. Саме тому, Європейська комісія повинна послідовно наполягати на дотриманні правил, які вона сама наклала на себе! ”

«Якщо зараз у новинах повідомляється про 1,8 трлн євро (середньострокова фінансова рамка (MFF) та програма «Наступне покоління ЄС »), насправді, це лише частка реальної суми грошей. Наприклад, Європейський центральний банк збільшив об’єм придбання облігацій. Є кошти Європейського інвестиційного банку та кошти, що проходять через Європейський стабілізаційний механізм. Наступні програми вже знаходяться на стадії обробки Комісією ЄС. Загалом ми говоримо про 5,5 трильйони євро! ЄС знаходиться на прямому шляху в боргову пастку. На жаль, це повністю ігнорується в поточній дискусії ».

«Тому ми, платники податків, повинні бути настороженими, оскільки врешті-решт саме нам доведеться розплачуватися за цю європейську політику витрат і боргів», — констатує президент Європейської Асоціації платників податків.

(Завантажити Огляд фінансової бази ЄС та критичну оцінку Європейської Асоціації платників податків) Download Overview EU financial framework and critical appraisal of TAE

 

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ