ПРОПОЗИЦІЇ ВГО АППУ ВЛАДІ ДЛЯ НЕГАЙНОГО ЗУПИНЕННЯ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

ПРОПОЗИЦІЇ ВГО АППУ ВЛАДІ ДЛЯ НЕГАЙНОГО ЗУПИНЕННЯ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ:

1.Невідкладно розпочати масове тестування у населених пунктах регіонів, де найскладніша ситуація в Україні з поширенням коронавірусу (помаранчева — червона зони), виявлення хворих в дуже стислий термін. Проведення тестування здійснити безкоштовно і сучасними тестами.

Масове тестування проводити суцільно (включаючи дітей від 10 років), в тому числі  тих, хто не має симптомів і навіть не думає, що хворий, бо вони є переносниками захворювання. Відправити усіх інфікованих невідкладно на ізоляцію під жорсткий контроль. Не забувати зясувати тих осіб, з ким хвора людина мала контакти за певний проміжок часу. Тобто, скласти «карту» потенційних хворих коронавірусом.

Тим, у кого не виявлено коронавірус, видати Довідки, без яких особа не буде мати право відвідувати усі заклади (магазини, аптеки і т.д.). При цьому, в Постанові зобов’язати здорове населення не відвідувати без маски, без результату тесту та обов’язкової дезінфекцією рук будь-які заклади.

Зони здачі тестів організувати на стадіонах тощо в кожному населеному пункті, передбачивши чіткі графіки тестування.

Громадський порядок повинні забезпечити військові.

Для проведення масштабного тестування залучити медиків — студентів і волонтерів.

В організації проведення масового тестування передбачити покроковий порядок його проведення, включаючи відведені місця для очікування результатів тестів.

За приклад взяти досвід Словаччини, яка протестувала в два етапи 5,5 млн. населення, виявила до 1 % хворих, поставила їх на жорсткий контроль.

2. Невідкладно відкрити так звані пересувні медичні пункти, які дозволять громадянам при відсутності у них симптомів або тим, хто контактував з інфікованими, здати добровільно та безкоштовно, не виходячи навіть з автомобіля пройти тестування.

За приклад взяти досвід Південної Кореї.

ВГО «Асоціація платників податків України

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ