ПРИВІТАННЯ УКРАЇНЦІВ ПРЕЗИДЕНТОМ ВГО АППУ ГРІГОЛОМ КАТАМАДЗЕ З ПРИЙНЯТТЯМ РІШЕННЯ ЩОДО РУХУ ДО ЄС І НАТО

Шановні друзі!
Хочу всіх нас, усю Україну привітати з успішним голосуванням, що сталося сьогодні. 334 голоси було віддано за внесення змін до Конституції, і тепер ми маємо остаточно закріплене законом рішення щодо руху України до ЄС і НАТО.
Давайте запам’ятаємо сьогоднішню дату! Адже це не просто декларація або усна обіцянка, а статус, закріплений в Основному законі. Викарбуваний золотом на українській вишиванці.
Мене переповнюють радісні емоції, які, переконаний, поділяють мільйони людей в Україні. Держава йшла до цього моменту дуже довго, кілька разів європейський зовнішній вектор опинявся під загрозою. І, нарешті ми отримали конституційно закріплений дороговказ. Тільки Європа! Тільки євроатлантична інтеграція!
Що це означає для українського бізнесу? Прозорі правила гри, європейські стандарти, вільні ринки. Що це означає для простих українців? Цінності та якість життя, відкриття кордонів та безмежні можливості. І, звісно, безпека, захист та підтримка інших країн.
Цей день залишиться святковим в новітній історії України. Щиро вітаю нас усіх з цією визначною подією!
З повагою
Грігол Катамадзе

Президент ВГО АППУ

Надзвичайний і Повноважний Посол

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ