Привітання Грігола Катамадзе з обранням на посаду Президент ВГО АППУ

Шановний, Гріголе Шалвовичу!

29 травня 2015 року на І-му етапі позачергового Х З’їзду ВГО «Асоціація платників податків України» Вас одноголосно було обрано Президентом ВГО АППУ.

Разом з Вами прийшла оновлена команда Генеральної дирекції ВГО АППУ.

За цей короткий час Ви змогли підняти громадську організацію на високий щабель розвитку, здійснити потужні рейтингові національні проекти, зміцнити колектив вірою у справу та непереможним бажанням удосконалювати і працювати заради процвітання України.

Ми пишаємось Вашим професіоналізмом та відданістю. Від великої сили нашої єдності, професійної діяльності, забезпечення захисту законних прав та інтересів платників податків, поліпшення підприємницького клімату в країні, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом, залежить успіх і перемога в побудові міцного фундаменту у будівництві заможної, правової Держави, якою пишатимуться майбутні покоління!

Прийміть найщиріші вітання від колективу Генеральної дирекції ВГО АППУ та побажання невичерпної енергії, принциповості, плідної праці, успіхів і перемог. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег-однодумців, а кожен день життя буде наповнений радістю, дружнім теплом і новими звершеннями.

З повагою,  Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ