Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь у робочій зустрічі членів УРБ з представниками офісу Генерального прокурора.

14 липня цього року Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь у робочій зустрічі членів Української Ради Бізнесу із заступником Генерального прокурора України Ігорем Мустецою та радником Генерального прокурора України Олексієм Бонюком.
Під час зустрічі було обговорено питання процесуального керівництва кримінальних проваджень, у тому числі щодо економічних та посадових злочинів, нагляду за діяльністю правоохоронних органів, у тому числі їхнього впливу на діяльність бізнесу, зокрема, обговорювали роль митних і податкових органів, боротьбу із контрабандою, створення Бюро економічної безпеки, протидію рейдерству тощо.
На початку свого виступу Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе торкнувся теми проблем бізнес — спільноти. Потім зазначив, що з призначенням нового керівництва ДПС України на чолі з Головою Олексієм Любченком є перші ефективні результати нової команди, але, зауважив Президент ВГО АППУ, їм зараз, як ніколи необхідна підтримка, в тому числі і Ваша, звернувся Грігол Катамадзе до представників офісу Генерального прокурора.
Далі, Президент ВГО АППУ наголосив, якщо не провести фундаментальні зміни в податковому та митному законодавстві, не створити єдиний орган, який би займався фінансовими злочинами, одночасно не оголосити «нульове» декларування, то всі намагання змінити ситуацію в країні на краще так і залишаться на стадії обговорення. «Ми сьогодні маємо систему, коли на бізнес в Україні тиснуть всі без винятку правоохоронні органи». Зокрема, Грігол Катамадзе зауважив, що наразі найголовніше –це змінити модель, за якою працюють сьогодні правоохоронні органи з відповідними функціями в напрямку економіки і фінансів. Якщо візьмемо сьогодні роботу податкової міліції, яка реагує на факт, який уже відбувся, то новий орган має займатись аналітичною роботою, надаючи висновки для влади, що відбувається в економіці. Президент ВГО АППУ наголосив, що Асоціація підтримує законопроект «Про Бюро економічної безпеки» (реєстраційний № 3087-Д від 02.07.2020 р.) в цілому.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ