Президент АППУ Грігол Катамадзе взяв участь у святкуванні 100-річчя заснування Державного податкового Університету

Президент ВГО «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе взяв он-лайн участь в урочистій церемонії з нагоди святкування 100-річчя заснування Державного податкового Університету (Університету державної фіскальної служби України).
З вітальним словом захід відкрила в.о. Ректора Університету Валентина Унинець-Ходаківська, яка привітала учасників заходу зі святом.  
Президент Асоціації Грігол Катамадзе привітав колектив Університету, побажав процвітання, нових видатних випускників, а також впевнених перемог і звершень у науково-освітньому та культурному просторі Української держави.
У своїй святковій промові Грігол Катамадзе зазначив, що широка практична, інноваційна спрямованість, сучасні освітні технології, новаторські проєкти, які реалізує Університет, дозволяють йому  впевнено крокувати в ногу з часом.
«Завдяки цілеспрямованості, високому творчому потенціалу і професіоналізму, умінню зберігати і примножувати власні традиції колектив закладу вищої освіти незмінно досягає успіхів у реалізації найсміливіших креативних проєктів та ідей», — сказав він.
Далі Грігол Катамадзе зауважив, що Університет пройшов непростий шлях від технікуму до Університету і став першим та єдиним профільним закладом вищої освіти Державної податкової служби України, а згодом Міністерства фінансів України, заклавши міцні підвалини української науки про податки.
Наприкінці свого виступу Президент Асоціації звернувся до керівництва Університету, як до надійного партнера в рамках підписаного Меморандуму про партнерство та співробітництво, з пропозиціями впровадження практики складання фахівцями Університету разом з Асоціацією спільних експертних висновків до законопроєктів у сфері оподаткування та податкової системи взагалі, а також  проходженням стажування студентів Університету на базі Асоціації платників податків України, як на центральному рівні, так і в регіонах.
«Така практика дасть можливість студентам побачити в яких умовах сьогодні працює бізнес і коли вони підуть працювати в контролюючій орган з професійними знаннями, отриманими в Університеті, вони будуть розуміти їх сподівання та проблеми» — наголосив Грігол Катамадзе.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
03.07.202516:01 Відкрита Співрозмова Віце-президента, Генерального директора ВГО АППУ Людмили Герасименко з науковцями Державного податкового університету на Ютуб-каналі Асоціації платників податків України. 02.07.202519:43 Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе взяв участь в зустрічі в. о. Голови ДПС України Лесі Карнаух з представниками інститутів громадянського суспільства та бізнес-спільноти 02.07.202513:32 Генеральна дирекція ВГО АППУ провела черговий спільний з партнером онлайн Вебінар для платників податків – членів Асоціації. 02.07.202506:05 Привітання від Віце-президента, Генерального Директора ВГО АППУ Людмили Герасименко з Днем працівників податкової служби 01.07.202513:39 Представники ВГО АППУ взяли участь в засіданні робочої групи щодо обговорення проєкту вдосконалення порядку формування переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ