Президент АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь у Презентації новоствореного Департаменту безпеки економіки та кіберпростору Офісу Генерального прокурора України.

16 червня цього року Президент АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь у Презентації новоствореного Департаменту безпеки економіки та кіберпростору Офісу Генерального прокурора України.
Новопризначений директор Департаменту Сергій Кропива розповів про стратегічний напрямок діяльності Департаменту і підкреслив готовність до активної співпраці з бізнесом.
У своєму виступі  Президент АППУ Грігол Катамадзе наголосив, що  в умовах сьогодення питання посилення інституціональної спроможності правоохоронних органів є нагальною потребою, вирішення якої неможливо без кооперації з бізнесом. Головним методологічним фундаментом такої кооперації виступає ризик-орієнтований підхід, базовим елементом якого є оцінка ризиків, яка є важливою основою для управління ними та побудови в країні системних гарантій стійкості роботи органів влади,
Грігол Катамадзе, зокрема, зазначив: «Виникла потреба окреслити спільне бачення бази ризиків, а також розуміння того, які ризики мають бути враховані, пом’якшені та нівельовані. Ми вирішили на платформі Асоціації платників податків України зібрати експертів з різних правоохоронних органів, фахівців Лігі закон і почати обговорювати ці питання, і перейти від процесу змагань між правоохоронними органами к процесу взаємодії та співробітництва. Ми вже провели два засідання робочої групи, в яку залучені
представники Бюро економічної безпеки України, Служби безпеки України, Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Державної податкової служби України, Збройних сил України, компанії LIGA ZAKON.
 В зустрічі взяв участь начальник Департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олексій Бонюк.
Користуючись нагодою, Президент АППУ Грігол Катамадзе запросив до спільної роботи в робочій групі, створеній на базі Асоціації платників податків України, шановних пана Сергія Кропиву та пана Олексія Бонюка.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ