Представники ВГО АППУ взяли участь в зустрічі Європейської Асоціації платників податків

Віце-президент ВГО «Асоціація платників податків України» Ульянова Наталія та член Ради ВГО АППУ Людмила Шикота узяли участь у щорічній зустрічі лідерів Європейської Асоціації платників податків, що відбулася 11-12 грудня в Брюсселі.

На зустрічі крім України були присутні представники інших країн Євросоюзу, серед них — Німеччина, Фінляндія та Болгарія, а також аудитор, член правління Європейської Асоціації платників податків, українка Лора Апасова.

Перша, офіційна частина була присвячена організаційним питанням. Генеральний секретар ЄАПП Майкл Єгер відзвітував про витрати бюджету за минулий рік та погодив керівний склад. Зокрема, одностайним голосуванням було вирішено збільшити кількість віце-президентів ЄАПП з чотирьох до п’яти і запросити Президента Української Асоціації Грігола Катамадзе стати Віце-президентом Європейської Асоціації платників податків.

Колеги з інших країн ділилися досвідом роботи. Так, представники Німеччини презентували «Чорну книгу», яку вони випустили для платників податків. Отримати її може кожен бажаючий, заповнивши спеціальну листівку і надіславши її на офіс Німецької АПП. У книзі детально розповідається про скандальні та безглузді проекти, в які було вкладено мільярди Євро платників податків. Також Майкл Єгер показав учасникам журнал «Klar Text», який випускає Асоціація платників податків Баварії, з корисною інформацією для платників податків.

Представник фінської Асоціації Дженн Каллуінен також розповів, що їхня Асоціація щомісячно випускає журнал «Taloustatio», з яким вже ознайомлені 233.000 користувачів. Крім того фінські колеги двічі на тиждень випускають інформаційні листівки, які читають 40.000 читачів, і активно виступають у медіа з новинами податкового сектору. 15 податкових юристів ФАПП безкоштовно надають персональні консультації усім бажаючим стосовно податків та податкової політики і проводять семінари.

Президент Болгарської Асоціації Ніколай Попов розповів про наймасштабніший їхній проект, який має на меті об’єднати платників податків Болгарії по всьому світу. Ніколай особисто їздить країнами та невдовзі збирається відвідати й Україну, щоб налагодити тіснішу співпрацю з українською Асоціацією.

Віце-президент ВГО АППУ Наталія Ульянова передала учасникам вітання від Президента Грігола Катамадзе, розповіла про підготовку до четвертого міжнародного бізнес-форуму UKRAINE LEVEL UP 2020, що відбудеться 21 лютого 2020 року, та запросила на нього іноземних колег. Генеральний секретар Європейської Асоціації Майкл Єгер, який вже був присутній минулого року на форумі, дуже схвально відгукнувся про рівень заходу, наголосив, що більше в жодній країні такого не роблять, і запропонував колегам узяти приклад з України.

Наталія Ульянова також розповіла про останні політичні зміни в країні, пов’язані з приходом нового Президента Володимира Зеленського: «Ми відчуваємо, що у нової команди є бажання змінити країну, осучаснити її. Вже прийнято ряд законів, які допоможуть розвитку бізнес-клімату, зростанню економіки, залученню інвестицій. Також ми бачимо щире намагання повернути мир в країну, що підтверджено на зустрічі Нормандської четвірки».

Віце-Президент ВГО АППУ розповіла, що в Україні створюється нова установа – Бюро фінансових розслідувань – на створенні якої Асоціація платників податків України наполягала останні чотири роки. Зміни відбуваються і у створенні нової Митної служби. «Чотири роки тому ми також ініціювали розробку проекту нового Ліберального податкового кодексу розвитку і увесь цей час робимо кроки по його впровадженню, залучаємо партнерів, експертів, однодумців, активно комунікуємо з владою. До нас дослухаються, тож маємо надію, що 2020 рік принесе нам прорив у податковій політиці України», — додала Н.Ульянова.

Людмила Шикота, як фахівець з комунікацій з медіа ВГО АППУ обговорила питання public relations з Віце-президентом Європейської Асоціації журналістів Ральфом Шнайдером. Доктор Шнайдер окреслив схожі проблеми – журналісти часто не перевіряють інформацію, а просто передруковують один в одного матеріали. Він розповів про діяльність ЄАЖ: регулярні семінари, зустрічі з цікавими особами та прес-тури для представників ЗМІ та наголосив на необхідності надання ЗМІ цікавої, актуальної, суспільно значущої а деколи й ексклюзивної інформації.

День зустрічі закінчився діловою вечерею делегатів з депутатами Європарламенту Лукасом Мандлом та Інесою Вайдер.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
29.05.202008:01 Привітання Грігола Катамадзе з обранням на посаду Президент ВГО АППУ 28.05.202018:20 Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь в нараді в Офісі Президента України з питань напрацювання законодавчих ініціатив щодо вдосконалення податкового законодавства, у зв’язку з набуттям чинності Закону № 466-ІХ 27.05.202017:12 ВГО АППУ провела он-лайн зустріч у форматі відеоконференції з Виконуючим обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Сергієм Солодченком 26.05.202018:46 ВГО АППУ провела безкоштовний практичний семінар он-лайн у форматі відеоконференції для своїх членів 26.05.202008:37 Вітання Народу Грузії та Президенту ВГО АППУ, Віце-президенту Європейської Асоціації платників податків, Члену Наглядової Ради Української Ради Бізнесу, Надзвичайному та Повноважному Послу Гріголу Катамадзе з Днем Незалежності його Батьківщини. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ