Під головуванням Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе відбулося он-лайн засідання Правління ВГО АППУ

15 вересня 2020 року під головуванням Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе відбулося он-лайн засідання Правління ВГО АППУ у форматі відеоконференції, у зв’язку з карантинними заходами на всій території України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 зі змінами «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
На засіданні Правління ВГО АППУ детально були розглянуті питання Порядку денного: про проведення Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків — 2019» та затвердження кількісного і персонального складу Вищої рейтингової комісії Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків — 2019»; про публічні висловлювання особистих позицій від імені ВГО АППУ; про проведення он-лайн нарад протягом вересня — грудня поточного року з Головами Рад ТВ ВГО АППУ за участю членів Правління ВГО АППУ, а також про нагородження державною нагородою орденом княгині Ольги ІІІ ступеня та про призначення на вакантну посаду Радника Президента ВГО АППУ на громадських засадах та інші питання, за які членами Правління проголосовано одноголосно.
На засіданні Правління ВГО АППУ зокрема,  затверджено кількісний і персональний склад Вищої рейтингової комісії Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків — 2019»: Головою ВРК обрано Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе, Співголовою ВРК – Голову ДПС України Олексія Миколайовича Любченка, секретарем ВРК — Генерального директор ВГО АППУ Людмилу Михайлівну Герасименко. Правлінням ВГО АППУ затверджена дата проведення засідання Вищої рейтингової комісії — 15 жовтня 2020 року. А також, прийнято рішення Правління щодо проведення он-лайн нарад протягом вересня — грудня 2020 року з Головами Рад ТВ ВГО АППУ за участю членів Правління ВГО АППУ.
За значний вагомий внесок у розбудову громадянського суспільства та за визначні заслуги в громадській, освітянській, культурній, благодійницькій сферах, а також у справі захисту прав та законних інтересів платників податків, багаторічну сумлінну працю, активну участь у реалізації проектів в економічній сфері та з нагоди 60-річчя від дня народження, Правління ВГО АППУ прийнято рішення вийти з клопотанням до Київської міської державної адміністрації про нагородження державною нагородою орденом княгині Ольги ІІІ ступеня Герасименко Людмилу Михайлівну – Генерального директора Генеральної дирекції Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».
А також, за значний вагомий внесок у розбудову громадянського суспільства та у справі захисту прав та законних інтересів платників податків, багаторічну сумлінну працю та активну участь у реалізації проектів в економічній сфері, Правління ВГО АППУ прийнято рішення вийти з клопотанням до Закарпатської обласної державної адміністрації про надання почесного звання «Заслужений економіст України» Гісему Мирославу Володимировичу – члену Ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України», Першому Заступник Голови Ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Закарпатській області.
За Поданням Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе, Правлінням ВГО АППУ призначено Некрасова Вячеслава Анатолійовича на посаду Радника Президента ВГО АППУ на громадських засадах з 15 вересня 2020 року.
Засідання Правління ВГО АППУ пройшло динамічно і в конструктивному руслі. Наприкінці засідання Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе побажав усім міцного здоров’я та успіхів у подальшій діяльності.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ