Он-лайн нарада за участю Президента ВГО АППУ, Генерального директора ВГО АППУ та Голів Рад ТВ ВГО АППУ

16 липня 2020 року з 12:00 до 13:00 години відбулася он-лайн нарада за участю Президента ВГО АППУ, Генерального директора ВГО АППУ та Голів Рад ТВ ВГО АППУ в областях та місті Києві.

У порядку денному були питання:

  1. Про стан справ в Територіальних відділеннях ВГО АППУ в областях та місті Києві, зокрема по взаємовідносинам з членами ВГО АППУ.
  2. Про визначення напрямів роботи ВГО АППУ після підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» та Державною податковою службою України.
  3. Про початок проведення Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків — 2019».
  4. Про стан проходження соціологічного опитування особисто та залучення до нього членів Територіальних відділень ВГО АППУ в областях та місті Києві.
  5. Про пропозицію Генеральної дирекції ВГО АППУ щодо вирішення проблемних питань з ПДВ членів Територіальних відділень ВГО АППУ в ДПС України.

Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе відкрив нараду та розпочав свій виступ з того, що привітав усіх причетних з професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора.

Далі, Грігол Катамадзе проінформував учасників он-лайн наради, що 15 липня 2020 року за ініціативи керівника Одеського регіонального представництва ОБСЄ пана Кейлі Кінга відбулося обговорення актуальних питань економіки, бізнес-клімату в Україні і в Одеському регіоні зокрема, в якому він особисто прийняв участь разом з Головою Ради ТВ ВГО АППУ в Одеській області Володимиром Мазараком.

У своєму виступі Президент Асоціації Грігол Катамадзе зупинився на важливих питаннях реформування податкової системи країни, на важливості прийняття нового Податкового Кодексу Розвитку, який узгоджений в українському бізнес-середовищі і за яким бізнес готовий відкрито і прозоро працювати.

Зокрема, він зауважив, що наразі найголовніше – це змінити модель, за якою працюють сьогодні правоохоронні органи з відповідними функціями в напрямку економіки і фінансів, адже якщо взяти сьогодні роботу податкової міліції, яка реагує на факт, який уже відбувся, то новий орган має займатись аналітичною роботою, надаючи висновки для влади, що відбувається в економіці.

В процесі обговорення Президент АППУ Грігол Катамадзе зазначив, що нове керівництво Державної податкової служби України на чолі з Олексієм Любченко вже показує перші результати професійної, ефективної роботи, спрямованої на посилення державницьких інтересів, зокрема надходження до бюджету за підсумками червня цього року перевиконані, почався активний наступ на тих, хто намагається через різного роду схеми ухилятися від сплати податків.  Президент ВГО АППУ зауважив, що податківцям наразі, як ніколи необхідна підтримка, в тому числі і Ваша в регіонах, звернувся він до Голів Рад.

Також, Грігол Катамадзе наголосив на тому, що на основі, підписаного  09 липня цього року, Меморандуму про партнерство та співробітництво між Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» та Державною податковою службою України, ДПС України в особі Голови Олексія Любченко дали своє погодження всіляко сприяти якісному проведенню Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків — 2019», а також проінформував Голів Рад про те, що Голова ДПС України Олексій Любченко погодився бути співголовою Вищої рейтингової комісії Рейтингу.

Генеральний директор Асоціації Людмила Герасименко привітала всіх учасників он-лайн наради та зазначила, що карантин з іншого боку має і позитив. Зауважила, що Генеральна дирекція повністю перейшла на новий формат спілкування з членами Асоціації – платниками податків, проведення останнього семінару 14 липня цього року показало активність понад 70 ВПП — членів АППУ з 10 областей та міста Києва, при цьому усі задоволені, не відходячи від свого робочого місця усією бухгалтерією вони мають можливість слухати лекторів, при цьому, ведеться відео-зйомка семінару, яка відправляється усім платникам податків – членам Асоціації та Головам Рад ТВ ВГО АППУ для розповсюдження серед членів Територіальних відділень.

Далі, Людмила Герасименко зупинилася на робочих питаннях, виконавській дисципліні та взаємовідносинам з членами ВГО АППУ.

Людмила Герасименко наголосила, що всім Головам Рад ТВ ВГО АППУ зранку 16 липня цього року була надіслана копія листа ДПС України до керівників територіальних органів ДПС щодо сприяння якісній організації Рейтингу у регіонах згідно з цілями Меморандуму та окремо подякувала Президенту Асоціації Гріголу Катамадзе, зауваживши, що це абсолютно його заслуга.

Наприкінці он-лайн наради, Президент Асоціації Грігол Катамадзе зауважив, що Асоціація платників податків України, на основі залучення науковців та фахівців у сфері фіскальної безпеки, ініціювала проведення соціологічного опитування у межах експертного середовища з метою ідентифікації загроз у фіскальній сфері, та звернувся до Голів ТВ ВГО АППУ з проханням пройти опитування особисто та залучити якомога більше членів Територіальних відділень до проходження опитування. Грігол Катамадзе наголосив, що зазначена аналітична робота спрямовується на оцінювання загроз та ризиків й формування обґрунтованих засад ризик-орієнтованого підходу у сфері фіскальної безпеки нашої держави.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ