Національна премія Media etc.

Асоціація платників податків України є партнером Національної премії «MEDIA etc. 3.0». Старт цьогорічної премії презентовано 18 лютого 2019 р. в прес-центрі Інформаційного агенства «Українські Новини» (посилання - https://www.facebook.com/ngoipr/posts/2505181492830087)), а 27 лютого відбулась прес-конференція у Львові (посилання - https://www.facebook.com/ngoipr/posts/2505181492830087).
Асоціацію платників податків України в експертній Раді премії представляє Голова Комітету АППУ з митних питань Макаренко Анатолій Вікторович.
До участі у цьогорічному конкурсі запрошуються журналісти, котрі займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та Інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, блогери, фрілансери, студенти факультетів журналістики та/або економіки вищих навчальних закладів.
Для подання роботи на конкурс автор надсилає електронну заяву на електронну адресу оргкомітету: konkurs@mediaetc.org. Участь безкоштовна. Переможці конкурсу будуть відзначені грошовими преміями та додатковими нагородами. Роботи приймаються до 18 березня 2019 року.
Враховуючи, що термін прийому робіт спливає 18 березня 2019 року, просимо залучити керівників територіальних відділень АППУ до інформаційної кампанії премії з метою популяризації ідей проекту та залучення до участі конкурсантів з усіх регіонів України.
Просимо сприяння у розміщенні інформації на інформаційних ресурсах територіальних відділень АППУ та інформуванні регіональних медійників про конкурс.
Детальніша інформація за телефоном: 067-539-00-27.
Умови конкурсу: http://mediaetc.org/

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ