МИ ЗА БІЛИЙ БІЗНЕС!

Сьогодні, 24 січня, Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь у зустрічі Національної Коаліції Бізнесу, що відбулася у Києві в рамках адвокасі-кампанії. Мета зустрічі: сформувати фінальний список ТОП-10 пропозицій за участю бізнес-асоціацій для подальшої комунікації з кандидатами у Президенти України.

Учасниками зустрічі були уповноважені представники українських асоціацій підприємців, що долучилися до Національної адвокасі-кампанії, в тому числі ВГО «Асоціація платників податків України».

У своєму виступі Грігол Катамадзе, звертаючись до бізнес – спільноти, закликав одним з ключових поставити прийняття Концепцію Кодексу розвитку, нового Митного кодексу і створення системно нового органу НБФБ. Аргументуючи свій виступ Президент ВГО АППУ зазначив, що цілий ряд ключових питань, таких як наприклад, заміна податку на прибуток податком на виведений капітал, зниження навантаження на фонд оплати праці, які виставили представники бізнес - асоціацій - вони є невід'ємною частиною Податкового кодексу України, тому дуже важливо, щоб ми бізнес-спільнота чітко поставили перед кандидатами в Президенти України, політичними силами, пропозицію врахувати нашу думку і після формування післявиборчої системи почати процес імплементації.

Попередньо було проведено голосування, в якому прийняли участь 66 бізнес-асоціацій. Сьогодні асоціації підприємців визначили ТОП-10 пунктів Порядку денного, що об’єднає бізнес у єдиний голос напередодні виборів 2019 року.

Остаточні ТОП-10 будуть оголошені на презентації 7 лютого 2019 року в 11:00 в "Українських новинах" за адресою: вул Експланадна 20 у місті Києві, куди запрошуються представники всіх політичних партій.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: Презентація

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ