Меморандум про співробітництво та партнерство між Державною службою з питань праці та АППУ

17 вересня 2021 року з 12:00 год. до 13:00 год. Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе та т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко підпишуть Меморандум про співробітництво та партнерство між Державною службою з питань праці та АППУ.

Захід відбудеться в будівлі Держпраці України за адресою:

м. Київ, вул. Десятинна, 14. Оф-лайн на заході будуть присутні Грігол Катамадзе — Президент ВГО АППУ та Людмила Герасименко — Генеральний директор ВГО АППУ.

Асоціацією погоджено з керівництвом Держпраці України підписання протягом вересня-жовтня цього року аналогічних Меморандумів з Головними управліннями, управліннями Держпраці в регіонах та у місті Києві.

Метою підписання Меморандуму є втілення ефективних форм співпраці між   ВГО «Асоціація платників податків України» та Державною службою України з питань праці щодо посилення ролі громадянського суспільства у реалізації державної політики у сфері проведення економічних реформ та  запобігання правопорушенням платниками податків, також консолідація зусиль Сторін спрямованих на попередження порушень вимог законодавства про працю, зменшення рівня незадекларованої праці, поліпшення безпеки та охорони здоров’я працівників на роботі та попередження виробничого травматизму.

З усіх організаційних питань прошу Голів Рад ТВ ВГО АППУ звертатися до Координатору заходу Лесі Кашпур за телефонами:                         (044) 390-08-82 або (067) 266-14-85

З повагою,

Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ