Грігол Катамадзе взяв участь у святкуванні 85-річчя «Турбоатому»

Одне з провідних турбобудівних підприємств світу – Харківський завод «Турбоатом» відзначив 85-річний ювілей. Привітати підприємство приїхав Президент України Петро Порошенко. У святкуванні взяв участь Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.
Під час урочистостей було підписано угоду між АТ «Турбоатом» та НАЕК «Енергоатом» на виготовлення конденсатора турбіни третього енергоблоку Південно-Української АЕС. Сума контракту складає 500 млн грн.
За словами директора «Турбоатома» Віктора Суботіна, цей контракт укладено в рамках імпортозаміщення, і для заводу це знаковий документ.
Також під час святкування ювілею було підписано доповнення до Програми участі «Турбоатому» у поставках обладнання для АЕС України до 2022 року на суму 400 млн доларів. Це дозволить завантажити замовленнями «Турбоатом» на найближчі 5 років.
Президент Петро Порошенко у вітальній промові зазначив, що успішна діяльність «Турбоатому» є свідченням потужності України як індустріальної держави.
«85-річчя «Турбоатому» є хорошою нагодою нагадати про це. Самовіддана праця і високий фаховий рівень працівників заводу – запорука збереження і примноження індустріального потенціалу. Ще зовсім недавно Росія намагалася заарештувати директора «Турбоатому» за нанесенню шкоди економіці РФ. «Шкода» полягала в тому, що тут освоювали нові виробництва, зробили імпортозаміщення, щоб можна було вже не купувати на російському ринку. На щастя, зараз РФ вже не може диктувати нам ніяких умов», - зазначив Президент.
За його словами, укладені контракти приведуть до Харкова інвестиції, що спричинить зростання промислового виробництва та вихід на європейські ринки.
У свою чергу, Президент ВГО «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе відзначив, що «Турбоатом» зміг вистояти у сучасних непростих економічних умовах, та привітав Віктора Суботіна з підписанням нових контрактів, що дозволить заводу розвиватися та зростати.

«Такий вік, коли все знаєте, все можете. І ви вже демонстрували, що ви можете, за ці роки. Незважаючи на великі проблеми, які були і залишаються, я хочу від імені нашої молодої асоціації, яка нещодавно відсвяткувала 20-річчя, від великої бізнес-спільноти з понад 6 тисячами членів, привітати вас з ювілеєм і з підписанням контрактів, які дадуть можливість заводу стабільно розвиватися. В обличчі «Турбоатому» Асоціація отримала надійного партнера», - заявив Грігол Катамадзе.
Заступник голови Фонду держмайна Володимир Державін як представник органу управління харківським підприємством, висловив велике захоплення роботою колективу «Турбоатома» та Віктора Суботіна. «Ми для себе маємо три тези по відношенню до «Турбоатома», - сказав заступник голови ФДМ. – По-перше, це запорука надійності, успіху та гарантія виконання своїх зобов’язань. По-друге, «Турбоатом» приносить державі величезну користь та прибуток. І по-третє, якість продукції «Турбоатома» визнано на міжнародному рівні, що є визначенням важкої праці всіх турбобудівників».
Акціонерне товариство «Турбоатом» входить до числа провідних турбобудівних підприємств світу та спеціалізується на виробництві парових та газових турбін для ТЕС та АЕС, гідравлічних турбін та передтурбінних затворів для ГЕС та ГАЕС та іншого енергетичного обладнання. Турбіни АТ «Турбоатом» успішно працюють на електростанціях 45-ти країн світу. На підприємстві працює 3500 людей.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ