Глибоко сумуємо з приводу передчасної втрати

Глибоко сумуємо з приводу передчасної втрати – пішла з життя наша колега, радник Президента ВГО «Асоціація платників податків України»

Ганна Павлівна Білоцерківська (19.01.1955 – 23.01.2019)

Висококваліфікований фахівець, Ганна Павлівна 35 років трудової діяльності присвятила роботі на державній службі. Пройшла шлях від економіста Управління державних доходів Міністерства фінансів Української РСР до заступника Директора департаменту в Державній податковій службі України. Її нагороджено званням «Заслужений економіст України» та орденом «За заслуги» ІІІ ступеню. Ганна Павлівна - Почесний працівник податкової служби України.

Її беззаперечний авторитет, досвід і глибокі знання своєї справи завжди допомагали вирішувати найскладніші питання податкової галузі. Будучи надзвичайно доброю і чуйною людиною, вона у той же час твердо відстоювала принципи законності, справедливості й правди і ніколи не йшла на компроміси з власною совістю.

Ганна Павлівна для нас була не просто колегою й сумлінним працівником, вона була нашим щирим другом і порадником. Нам дуже буде не вистачати її фахових думок, професійних порад і лагідної посмішки. Ми втратили чудового професіонала і Людину з великої літери.

Нехай земля їй буде пухом і душа покоїться з миром. Висловлюємо глибокі співчуття доньці, сину, онукам, рідним та близьким.

Вічна пам’ять!

ПРОЩАННЯ З БІЛОЦЕРКІВСЬКОЮ ГАННОЮ ПАВЛІВНОЮ ВІДБУДЕТЬСЯ В ЦЕРКВІ (БЛАКИТНОГО КОЛЬОРУ) ЗА АДРЕСОЮ: КИЇВ, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, 30-А О 12:00. КЛАДОВИЩЕ В ПЕТРОПАВЛІВСЬКІЙ БОРЩАГОВКЕ!

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ