Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила модератором безкоштовного он-лайн Вебінару для членів ВГО АППУ на тему: «Річна фінансова звітність – декларація з податку на прибуток»

11 листопада  2021 року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено безкоштовний он-лайн Вебінар у форматі відео-конференції для членів Асоціації на тему: «Річна фінансова звітність – декларація з податку на прибуток» за участю досвідченого фахівця   ДПС України — начальника Управління удосконалення методології податку на прибуток Департаменту методології ДПС України  Олексія Задорожного.
 
В заході прийняли участь платники податків — члени Асоціації з різних регіонів України та міста Києва, зокрема:  АБ «Укргазбанк»,  АТ «Кредобанк»,                      ПрАТ «Хлібпром», ТОВ «Самбірська сонячна стація», ПрАТ «Природні ресурси», ТОВ «СВІСС — КРОНО»,  ТОВ Теріхем Тервакоскі», ТОВ «Епіцентр К»,                АТ «Таскомбанк» та інші.
 
Модератором он-лайн Вебінару виступила Генеральний директор   ВГО АППУ Людмила Герасименко.
 
Відкрила захід Генеральний директор Асоціації — Людмила Герасименко, яка привітала всіх учасників Вебінару з Міжнародним днем бухгалтерів, який відмічався у всьому світі напередодні,  10 листопада.
 
Також, традиційно подякувала членам Асоціації за своєчасну сплату членських внесків, зазначивши, що Асоціація платників податків України – громадська організація і зрозуміло, що існує за рахунок щорічних членських внесків та благодійної допомоги. «Це дає нам можливість успішно захищати права та законні інтереси платників податків – членів нашої потужної Асоціації, — зазначила Людмила Герасименко.
Вона проінформувала учасників про заходи, які  заплановані Генеральною дирекцією в найближчий час.
Це, по-перше, запровадження щоквартальних Робочих зустрічей членів Асоціації з представниками Державної митної служби України з усіх питань, які стосуються митного контролю та митного оформлення товарів. Перша така Робоча зустріч вже запланована на першу декаду грудня цього року, тому Людмила Герасименко закликала присутніх бути активнішими та надавати свої пропозиції/зауваження, теми, проблеми по тематиці заходу, які необхідно підняти та обговорити на цій Робочій зустрічі.
Другим важливим та цікавим  заходом стане вже третя Робоча зустріч Генеральної дирекції ВГО АППУ за участю ТВ ВГО АППУ в областях та  в місті Києві спільно з  представниками ДПС України, МУ ДПС по роботі з ВПП, ГУ ДПС в областях та м. Києві з проблемних питань платників податків – членів ВГО АППУ, які стосуються ПДВ, яка запланована  на початок наступного року, орієнтовно в січні місяці. Аналогічно, Генеральна дирекція чекає від платників податків — членів Асоціації надання проблем та пропозицій, які важливо обговорити на зустрічі.
Враховуючи, що на он-лайн Вебінарі були присутні члени Асоціації -переможці Всеукраїнського Ювілейного Рейтингу «Сумлінний платник податків — 2020», Людмила Герасименко повідомила їм, що вже запланована урочиста церемонія нагородження платників податків – переможців Рейтингу — 02 грудня цього року та запросила керівників цих підприємств запланувати цю дату для взяття участі оф-лайн/он-лайн в урочистій церемонії нагородження.
 
Далі перед присутніми виступив досвідчений лектор — начальник Управління удосконалення методології податку на прибуток Департаменту методології ДПС України  Олексій Задорожний, який в своєму виступі зупинився на основних аспектах  змін та  новацій обрахування податку на  прибуток та подання звітності з цього податку.
Наприкінці заходу, Людмила Герасименко, подякувала лектору он-лайн Вебінару — Олексію Задорожному  за змістовно та фахово викладений матеріал та запевнила всіх учасників заходу, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції та її особисту.
Також, подякувала працівникам Генеральної дирекції ВГО АППУ за якісну підготовку та проведення заходу Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій та системному адміністратору Андрію Горячкіну.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ