«Цей рік випробував нас на міцність»

Кінець грудня — традиційно час не тільки різноманітних звітів, а й пора підбивати підсумки прожитого року. 2020-й, як ніколи, був і лишається складним для всього світу. І тому вкрай важливо його проаналізувати та знайти ті, можливо, приховані, «поклади» оптимізму, які неодмінно він нам теж дав.

Джерело: Газета «День»

Тож дорогі друзі, ми вкотре звернулися до вас — своїх авторів, постійних читачів, партнерів та експертів з проханням відповісти на запитання новорічної анкети «Дня». Адже й сама інтелектуальна спільнота, згуртована головним редактором та колективом, — це ще один позитив та ресурс, який надбав «День» за свої майже 25 років (цю важливу дату газета відзначить якраз 2021 року). Про цей ресурс для країни не варто забувати і з ним, переконані, неодмінно треба рахуватися. Ваші думки завжди цінні дня нас.

1. 2020-й рік на фоні історії (думка, деталь, штрих, фото).

2. Кого ви вважаєте героєм та антигероєм року?

3. «День» на фоні року (автори, статті, проєкти, які зацікавили вас найбільше).

4. Що надавало вам сил цього року (події, люди, враження)?

5. Які нові сенси, уроки, цінності дав цей рік особисто вам?

6. У 2021-му «Дню» виповниться 25 років. Чим він за цей час став для вас та України?


«Цей рік випробував нас на міцність»

Грігол Катамадзе, Президент Асоціації платників податків України

  1. 2020-й рік на фоні історії (думка, деталь, штрих, фото).

Якщо одним штрихом – це був рік можливостей.

  1. Кого ви вважаєте героєм та антигероєм року?

Героями 2020 року я вважаю українських лікарів. Антигероями я вважав би тих, хто впав у відчай і песимізм.

3. «День» на фоні року (автори, статті, проєкти, які зацікавили вас найбільше).

В газеті «День» завжди порушувалися актуальні питання – у будь-яких статтях, чи то стосовно економіки, культурного або соціального життя. Я був радий також з’явитися цього року на сторінках вашого шанованого видання і вдячний за інформаційну підтримку наших ініціатив та миттєве реагування на події, які відбуваються в бізнес-середовищі. Завжди намагаюся читати економічний розділ, і дуже приємно, що журналісти тримають «руку на пульсі» і дають об’єктивну інформацію й гарну аналітику. Величезна за це їм повага.

4. Що надавало вам сил цього року (події, люди, враження?).

Мене завжди надихає природа, надаючи сил. Але якщо ми говоримо про конкретних людей або події, то можу сміливо сказати, що це дії Президента України. Ці відчуття з’явилися у день інавгурації Володимира Зеленського, під час його інавгураційної промови. І досі ця енергія досі залишаються у позитиві.

5. Які нові сенси, уроки, цінності дав цей рік особисто вам?

Цей рік запам’ятається людству тим, що він випробовував нас на міцність – усіх без винятку, і бідного, і багатого. Для мене особисто дуже показовим був урок, що цього року всі люди почали замислюватися над майбутнім. Раніше більшість жила сьогоднішнім, а іноді – й вчорашнім днем. А цей рік більше згуртував людей, бо був дуже важким роком великих випробувань. І всі почали розмірковувати, яким буде завтрашній день – що треба зробити, щоб наше майбутнє було хорошим для нас і наших дітей.

  1. У 2021-му «Дню» виповниться 25 років. Чим він за цей час став для вас та України?

Газета «День» увійшла в моє життя якраз 25 років тому як одне з видань, яке дало мені можливість з’явитися у публічній площині. І я досі яскраво пам’ятаю свої враження, коли йшов на перше інтерв’ю до редакції. Навіть певний страх був. Але вразила щира толерантність журналістів. І кожного разу, коли випадала нагода спілкуватися з кореспондентами «Дня», це завжди було приємно. Навіть якщо питання були «з підвохом», все одно вони були дуже цікавими і елегантно поставленими. За що я вдячний усім плеядам журналістів газети «День». 25 років – це підбиття певних підсумків. Щиро хочу, щоб газета продовжувала жити повноцінним життям ще не одне десятиліття.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ