12 КВІТНЯ ЦЬОГО РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ВГО АППУ

12 квітня цього року в HUB-4 за адресою: Ярославський провулок, 1/3 у місті Києві відбулося чергове засідання членів Правління ВГО АППУ під                      головуванням Президента ВГО АППУ Грігол Катамадзе. У відповідності до Порядку денного було розглянуто питання підтримки кандидатів на посади Голів ДПС та ДМС України. Грігол Катамадзе запропонував усім членам Правління висловити власну думку з даного питання.

Засідання Правління ВГО АППУ динамічно і в конструктивному руслі. Детально були розглянуті наявні інформаційні дані кожного кандидату на посади. Більшістю голосів були прийняті рішення щодо підтримки кандидатів, а саме: надати листи-рекомендації на Комісію з питань вищого корпусу державної служби НАДС та організувати їм публічну підтримку у ЗМІ:

на вакантну посаду Голови ДПС України Дмитра Володимировича Олексієнка — члена Ради ВГО АППУ, Голову Громадської Ради при ДФС України;

на вакантну посаду Голови ДМС України Євгена Васильовича Гармаша – проректора  з навчальної роботи Університету митної справи та фінансів, доценту кафедри публічного управління та митного адміністрування.

Також,  Правління ВГО АППУ було прийнято рішення публічно висловити застереження керівникам законодавчої та виконавчої влади щодо законності проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голів ДПС та ДМС України.

ІНФОРМАЦІЙНІ ДОВІДКИ КАНДИДАТІВ:

Олексієнко Д.В.

Гармаш Є.В.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ