ЗВЕРНЕННЯ ВГО АППУ ДО НАРОДНИХ ОБРАНЦІВ ТА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

ВГО «Асоціація платників податків України», в черговий раз, звертає увагу на те, що чинне керівництво Державної податкової служби України та й податкова система в цілому зазнає критики як з боку політичних діячів, депутатів, так і з боку підприємців. Однак ймовірно, що ця критика ґрунтується на емоційних і поверхових оцінках економічної дійсності, вона позбавлена глибокого аналізу фінансових зв’язків в економіці, усвідомлення дійсних потреб держави у фінансових ресурсах для виконання покладених на неї функцій щодо регулювання темпів і пропорцій розвитку економіки, підтримання на належному рівні суспільного добробуту, обороноздатності, систем державного управління.

Не зрозумілим є продовження критики діяльності органів податкової служби з боку народних обранців, які, перш за все, мають розглядати проблемні питання на засіданнях фракцій або Комітетів ВРУ, а не на сторінках у Facebook чи на шпальтах «жовтої преси».

Окремо хочемо зупинитися на прозорій та зрозумілій статистичній інформації, яка оприлюднена Державною податковою службою України.

Так, виходячи з інформаційної довідки щодо стану надходжень до бюджету у 2020 році очевидно, що надходження до загального фонду державного бюджету за січень – вересень 2020 року при індикативі 360,9 млрд грн, фактично виконано на 387,3 млрд грн, перевиконання +26,4 млрд грн, тобто у травні – вересні не тільки надолужено відставання, допущене за січень-квітень в сумі 11,7 млрд грн, а й досягнуто значне перевиконання індикативу за січень – вересень +26,4 млрд гривень.

Тоді як надходження від ПДВ при індикативі 59,3 млрд грн, фактично виконано на 85,0 млрд грн, перевиконання: +25,7 млрд грн, або +43,3%.

Важливо також відмітити, що відшкодовано ПДВ за 9 місяців 2020 року – 104,3 млрд гривень, при заявлених обсягах до відшкодування сум ПДВ у січні – вересні 2020 року становлять – 96,3 млрд грн.

Не можемо оминути питання блокування податкових накладних, про які багато говорять на різних форумах представники бізнес – спільноти. В черговий раз, ВГО АППУ звертається до бізнес — середовища, незалежно від членства в Асоціації з проханням надавати нам конкретні кейси для подальшого на них реагування ДПС України на електронну адресу:   info-appu@ukr.net.

Шановні народні обранці! Асоціація платників податків України повторно звертається до Вас із закликом не критикувати в соціальних мережах роботу керівництва Державної податкової служби України та працівників служби, а почати виконувати свою роботу – ухвалювати закони, які сприятимуть розвитку фінансово стабільної та незалежної держави.

ВГО «Асоціація платників податків України»

 

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ