Координаційна Рада ВГО АППУ

5 лютого цього року, за ініціативою Голів Рад територіальних відділень ВГО «Асоціація платників податків України» відбулася Координаційна Рада на чолі з Президентом ВГО АППУ Гріголом Катмадзе, у приміщенні HUB – 4, за адресою: провулок Ярославський 1/3 у місті Києві.

Учасники засідання обговорили злободенні питання розвитку Асоціації:

- процес імплементації положень Стратегії розвитку ВГО АППУ на 2019-2021 роки;

- посилення питань, пов'язаних з популяризацією ТОП 10 вимог (ініціатив / пріоритетів) бізнес-об’єднань України в рамках національної адвокасі-кампанії напередодні виборів-2019 в регіонах України та у місті Києві;

- питання, пов'язані з активізацією діяльності АППУ у напрямку докорінного реформування ДФС України;

- можливості проведення у травні місяці цього року у Брюсселі Круглого столу спільно з представниками Європейської асоціації платників податків та за активною участю керівництва Комітету ВР України з питань податкової та митної політики, Міністерства фінансів України, ДФС України, громадських організацій, бізнесу;

- проведення суцільної інвентаризації колективних членів Асоціації у територіальних відділеннях та у місті Києві та інші.

Головами Рад деяких територіальних відділень ВГО АППУ також були підняті питання щодо реєстрації ВГО АППУ, одним із пріоритетних завдань вважати зовнішній піар Асоціації і роботу з рейтинговими ЗМІ з метою формування позитивного іміджу Асоціації для масового суспільного сприйняття тощо.

В.о. Голови Ради ТВ у Тернопільській області Іван Іскерський проінформував присутніх про визначену дату проведення Загальних Зборів (Конференції) щодо обрання нового Голови Ради ТВ у Тернопільській області 27 лютого цього року.

Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе представив Головам Рад ТВ АППУ начальника управління з організаційного, кадрового напрямку та комунікацій з ТВ Юлію Щитнік.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ