ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДТРИМАВ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ПОДАТКУ НА ВИВЕДЕНИЙ КАПІТАЛ

Член Наглядової Ради Української Ради Бізнесу Надія Бедричук взяла участь у засіданні Національної ради реформ, яке відбулося 30 червня під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Учасники засідання обговорили першочергові законопроекти щодо реформування галузей економіки – зокрема, реформу митниці та запровадження податку на виведений капітал. Відкриваючи засідання, Глава держави оцінив якість і динаміку втілення змін в Україні. За його словами, говорити про ефективність будь-якої реформи можна лише у тому разі, якщо вона є результативною.

Учасникам засідання представили попередню версію законопроєкту про податок на виведений капітал. Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал – один із ТОП-10 пріоритетів УРБ.

«Будь-яку реформу, якщо ви не готові впроваджувати, – не треба її чіпати. Мені здається, що якщо ми запроваджуємо податок на виведений капітал, то запроваджуйте. Запроваджуйте – і все. Якщо він поліпшує життя людей – треба запроваджувати. Без цих «вправо», «вліво», «трішки», «спробуємо». Мені так здається», — цитує слова Президента прес-служба голови держави.

Після детального обговорення учасники засідання домовилися продовжити роботу над цим законопроектом для його вдосконалення.

«Замість податку на прибуток, який абсолютно корупційний, упроваджується податок на виведений капітал — це підтримав президент Зеленський. І він сказав дуже чітко: жодних півзаходів і жодних половинчастих рішень — потрібно допомогти українській економіці», — сказав на брифінгу після завершення засідання голова виконкому Національної ради реформ Mikheil Saakashvili.

«У складні часи бізнес очікує на підтримку держави – якщо не прямими субсидіями, то наданням можливостей для відновлення ділової активності. Такі можливості для бізнесу забезпечать реформи – запровадження податку на виведений капітал, спрощення митного оформлення, дерегуляція, відкриті процедури під час реалізації державного майна. Сьогодні на Національній раді реформ Президент продемонстрував готовність такі реформи запроваджувати, при цьому наголосив на тому, що ідей багато, але завжди слід визначити відповідального за результат та окреслити час на реалізацію проектів», — відзначила Надія Бедричук.

«Очевидно, що реформи будуть форсувати, адже альтернативи немає – падіння доходів від підприємницької діяльності в період пандемії ставить під загрозу виконання бюджету. Потрібно підтримати бізнес – і тоді його розвиток підтримає економічне зростання України», — підсумувала член Наглядової Ради УРБ.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ