Віце-президент ВГО АППУ Олександр Саєнко взяв участь в Міжнародній конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024)

11 та 12 червня цього року в Берліні (Німеччина) відбулась  міжнародна Конференція з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024). Основним гаслом  Конференції було — Об’єднані у захисті.

Від імені ВГО «Асоціації платників податків України» участь в заході, який об’єднав лідерів урядів низки країн, міжнародних організацій, бізнесу та громадянського суспільства, взяв Віце-президент Асоціації Олександр Саєнко.

Фокус URC 2024 був зосереджений на чотирьох тематичних вимірах:

  • Бізнес-вимір – залучення приватного сектору для відбудови та економічного зростання
  • Людський вимір – соціальне відновлення та людський капітал заради майбутнього України
  • Місцевий та регіональний вимір – відновлення громад і регіонів
  • Євроінтеграційний вимір – вступ до ЄС та відповідні реформи

В ході заходу Олександр Саєнко  з широким колом міжнародних учасників  обговорив пріоритети діяльності Асоціації платників податків України та  запропоновав розпочати двостороннє співробітництво з метою обміну сучасним досвідом у сфері податкового адміністрування та покращення бізнес-клімату. Від імені Президента Асоціації Грігола Катамадзе ряд провідних компаній Олександр Саєнко запросив до інвестування в Україну та спільної роботи над амбітним економічних перетворень в країні.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ