Віце-президент ВГО АППУ, Голова Комітету з питань безпеки ведення бізнесу КТПП, Голова Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ.» Йосип Бучинський виступив Модератором Семінару за темою: «Нове законодавство про військовий облік та мобілізацію в Україні: основні зміни та кого вони стосуються».

29 травня  цього року  в офлайн/онлайн форматі відбувся Семінар за темою: «Нове законодавство про військовий облік та мобілізацію в Україні: основні зміни та кого вони стосуються».

Модератором заходу виступив Віце-президент ВГО АППУ, Голова Комітету з питань безпеки ведення бізнесу КТПП, Голова Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ.» Йосип Бучинський.

Спікери Семінару:

Олег Паламарчук, Адвокат, керуючий партнер АО «Яр.ВАЛ»

Ігор Балацький, Адвокат, партнер АО «Яр.ВАЛ»

Олександр Нагаєнко, Адвокат, партнер АО «Яр.ВАЛ»

Анжела Василевська, Адвокат, керуюча АБ «Анжели Василевської» та інші.

Від ВГО АППУ  участь в заході онлайн взяли Віце-президент, Генеральний директор Людмила Герасименко, начальники управлінь Генеральної дирекції Вікторія Беспалова і Леся Кашпур, члени Ради Асоціації Лора Апасова, Ліля Долінська, Василь Дутко, Галина Захарченко та представник Територіального відділення ВГО АППУ в Дніпропетровській області Ірина Іваницька.

На початку заходу з вітальним словом до учасників  звернувся  Віце-президент Київської торгово — промислової палати Віталій Майстренко, який наголосив на важливості та актуальності теми військового обліку, враховуючи новації, внесені Законом України від 11.04.2024 року за №3633-IX, починаючи з 18 травня 2024 року. необхідне розуміння того, що військове забезпечення не повинне негативно впливати на економіку країни, зокрема, кадровий «голод».

Йосип Бучинський у вступному слові привітав учасників заходу та наголосив на актуальності теми Семінару, зазначивши, що Закони треба виконувати, однак необхідне розуміння того, що військове забезпечення не повинне негативно впливати на економіку країни, зокрема, кадровий «голод».

Далі перед учасниками виступили спікери заходу:

Олег Паламарчук, який висвітлив теми: «Загальні нормативні положення про військовий облік. Впровадження єдиного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів «Оберіг» — порядок його наповнення відомостями та функціонування» та «Обов’язки громадян щодо дотримання порядку військового обліку»;

Ігор Балацький виступив з  темами: «Обов’язки підприємств, установ і організацій щодо військового обліку. Що потрібно знати керівникам та яка відповідальність за недотримання вимог закону» та «Обов’язки підприємств, установ і організацій щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації. Військово-транспортний обов’язок»;

Анжела Василевська  висвітлила теми: «Відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації», «Організація   і порядок бронювання військовозобов’язаних. Що змінилось за новим законодавством» та «Альтернативні підстави для відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, у тому числі за сімейними обставинами»;

Окремий блок заходу був присвячений  розгляду питань, зокрема:

  • Догляд за хворими особами (особами похилого віку та особами з обмеженими здібностями), як одна із підстав застосування права на відстрочку;
  • Розмежування адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення законодавства про військовий облік та мобілізацію;
  • Військово-транспортний обов’язок.

Наприкінці заходу Йосип Бучинський подякував спікерам за фахові та змістовні виступи та зазначив, що Комітет з питань безпеки ведення бізнесу КТПП й надалі буде моніторити зміни і новели до законодавства в частині військового обліку, що стане темою наступних зустрічей.

Семінар пройшов на великому фаховому  рівні, завдяки якому учасники отримали необхідні знання, консультації та відповіді на свої запитання. Завдяки актуальності піднятих тем на Семінарі та професійному модеруванню  Йосипом  Бучинським цільова аудиторія  заходу складала понад 300 учасників.

Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко від Асоціації платників податків України подякувала в загальному часті особисто Віце-президенту Київської торгово — промислової палати Віталію Майстренко та Віце-президенту ВГО АППУ, Голові Комітету з питань безпеки ведення бізнесу КТПП, Голові Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ.» Йосипу Бучинському за проведення такого масштабного Семінару з найактуальнішої теми сьогодення, а також за змістовно та фахово висвітлені теми спікерами заходу.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ