Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з Державною службою України з питань праці онлайн Вебінару за темою: «Перевірки контролюючих органів. Головні аспекти сьогодення».

22 травня цього року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» спільно з Державною службою України з питань праці було проведено вже 13-тий в цьому році безкоштовний для членів Асоціації платників податків України та Київської ТПП онлайн Вебінар за темою: «Перевірки контролюючих органів. Головні аспекти сьогодення».

Участь в заході взяли понад 60 учасників — керівники, головні бухгалтери, фінансисти підприємств — членів ВГО АППУ з 18-ти регіонів України, зокрема, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської,   Одеської, Полтавської, Сумської,  Тернопільської,   Харківської,  Чернівецької, Чернігівської областей та міста Києва, а також Голови Рад Територіальних відділень ВГО  АППУ, їх заступники та Виконавчі директори, а саме: Вінницької (Альона Мартинова), Волинської (Василь Дутко), Дніпропетровської (Ірина Іваницька), Житомирської (Олена Астахова), Закарпатської (Марта Волощук, Юлія Кілару), Полтавської (Галина Захарченко), Івано-Франківської (Олена Решетило), Львівської (Лілія Долінська), Чернігівської (Роман Вереша) областей.

Модерувала онлайн Вебінар Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

На початку заходу Людмила Герасименко зазначила, що проведення таких актуальних та затребуваних серед платників податків заходів є можливим завдяки членам нашої Асоціації, які сплачують щорічні членські внески та надають благодійну допомогу.  «Але головна подяка нашим воїнам, нашим захисникам і захисницям, непереможній волі і відвазі  яких ми маємо змогу жити, працювати  на своїй землі, будувати плани на завтра і крокувати до них», — наголосила Людмила Герасименко.

Далі Віце-президент ВГО АППУ надала учасникам заходу кілька рекомендацій щодо підтримки власного психологічного стану в умовах війни, набутих з власного досвіду: «На останніх наших заходах, на початку, я трохи відступала від тем Вебінарів і з власного досвіду радила Вам, як поступати в деяких життєвих ситуаціях, щиро бажала всім учасникам не повторювати моїх помилок, наприклад, вчасно звертатися до лікарів.

І знаєте, мені багато пишуть, дзвонять, розказують про своє особисте. Так ось сьогодні, три поради, про які я в свій час прочитала і якими вже користуюся, знаходжу в собі сили у ці важкі часи:

Не робіть проблему більшою, ніж вона насправді є.

Не дозволяйте одній темній хмаринці закрити все небо. Яким би похмурим не було Ваше життя, колись все рівно сяятиме сонце. Іноді Вам потрібно просто забути, що Ви відчуваєте, згадати, чого Ви заслуговуєте, і продовжувати рухатися вперед.

Іноді можна собі дозволити «розклеїтися».

Ви не зобов’язані постійно прикидатися сильними і робити вигляд, що у Вас все добре. А те, що про Вас в подібній ситуації подумають інші, Вас зовсім не повинно турбувати. Якщо Вам хочеться плакати — плачте, це навіть корисно. Посмішка далеко не завжди означає, що Ви щасливі. Іноді вона всього лише свідчить про те, що Ви досить сильні, щоби розібратись зі своїми проблемами.

Кожен кінець — це новий початок.

Скажіть собі: «Дороге минуле, дякую тобі за все, чому ти мене навчило. Дороге майбутнє — чекай мене, я вже йду!» Найчастіше початок чогось великого трапляється саме в ту мить, коли ми думаємо, що це кінець усьому», — резюмувала Людмила Герасименко.

Далі Людмила Герасименко анонсувала проведення в червні місяці цього року  заходів, організованих Генеральною дирекцією ВГО АППУ для членів Асоціації, а саме:

—   12 червня цього року відбудеться спільний з ДПС України онлайн Вебінар за темою «Аналіз найпоширеніших типових видів порушень, які були виявлені фахівцями органів ДПС  під час проведення перевірок, після зняття мораторію на їх проведення; підстави проведення позапланових перевірок; новації законодавства, як наберуть чинності з 16 червня, з 1 липня, з 1 серпня 2024 року; Правильність заповнення об’єднаного звіту з ЄСВ, ПДФО і ВЗ, в тому числі  як виправити помилки без штрафів до початку перевірки та інші питання, пов’язані з оподаткуванням».

18 червня цього року представники Державної служби статистики України висвітлять  питання останніх змін в законодавстві, зокрема, запровадження нових форм звітності на 2025 рік, зміна індексу  деяких форм та інше.

27 червня цього року фахівці Головного управління ДПС розкажуть  про останні зміни в податковому законодавстві, зокрема, про перекид коштів з одного бюджетного рахунку на інший; застосування/незастосування        штрафних/фінансових санкцій за помилкову сплату коштів на неправильний бюджетний рахунок; особливості        відображення   суми від’ємного значення з ПДВ, що зараховується  до    складу      податкового     кредиту  наступного звітного (податкового) періоду; правильність формування податкового кредиту    та податкового зобов’язання; новації податкових пільг тощо. Окремою темою буде  все про податковий борг, податкову заставу, адміністративний  арешт майна тощо.

Також Людмила Герасименко озвучила  учасникам заходу зміни, які передбачає  Законопроєкт за №11084, ухвалений 24.04.2024 року Верховною Радою за основу, так званий Клуб «білого бізнесу», який стосується податкових перевірок.

Туди потрапляють малі, середні та великі підприємства, які відповідають трьом критеріям, а саме: мають податкове навантаження не менше, ніж у середньому по галузі; мають зарплату не менше середньої по галузі в регіоні; не мають податкових правопорушень (податкового боргу).

Голова податкового Комітету ВРУ Данило Гетманцев в своєму інтерв’ю зазначив, що наразі розглядається можливість до другого читання включити для членів Клубу «білого бізнесу» право на бронювання співробітників. «Це буде модель економічного бронювання», — зазначає Данило Гетманцев.

В освітньо-просвітницькій частині заходу перед учасниками  виступила  Заступник Директора Департаменту з питань праці — начальник відділу нагляду за додержанням законодавства про працю Державної служби України з питань праці Олена Коновалова, яка фахово висвітлила матеріал за наступними темами: «Особливості здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю». «Найбільш поширені запитання щодо застосування законодавства». «Останні зміни у законодавстві про працю та соціальне страхування».

Перед початком виступу лектора Людмила Герасименко звернула увагу присутніх на актуальність зазначених тем, оскільки через підвищення мінімальної зарплати, відповідно до Закону про Держбюджет-2024, з 01 квітня цього року до 8000 грн. автоматично зросли й штрафи для роботодавців, бо загальні підстави відповідальності за порушення законодавства про працю залежать саме від розміру мінімалки (стаття 265 КЗпП).

Наприкінці заходу Віце-президент, Генеральний директор-Людмила Герасименко висловила вдячність досвідченому,  професіоналу високого рівня, заступнику Директора Департаменту з питань праці — начальнику відділу нагляду за додержанням законодавства про працю Державної служби України з питань праці Олені Коноваловій , яка фахово висвітлила матеріал за темами заходу, а також працівникам Генеральної дирекції  ВГО АППУ  Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій та Антоніні Якимчук за якісну підготовку та організацію освітньо-просвітницького заходу для членів ВГО АППУ.

Завершуючи захід, Модератор заходу Людмила Герасименко побажала всім  Миру, світлих надій, впевненості в завтрашньому дні та якнайшвидшої Перемоги,  а також нагадала всім про зустріч на черговому онлайн Вебінарі вже 12 червня  цього року.

Контроль Асоціація платників податків (1)

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
19.06.202411:16 Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2024 р. № 703 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» 19.06.202410:36 Бізнес пропонує уряду екстрене реагування для забезпечення стійкості енергетичної системи України 18.06.202416:27 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України та Державною службою статистики України онлайн Вебінару за темами: «Роз’ яснення новацій податкового законодавства, якi вже набрали чинності 16 червня 2024 року» та «Цифрова трансформація в органах державної статистики». 12.06.202414:59 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України онлайн Вебінару за темою: «Роз’яснення окремих норм оподаткування на період дії військового стану» 10.06.202406:00 Привітання Віце-президента, Генерального директора АППУ Людмилу Герасименко з 9-тою річницею перебування на займаній посаді від Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе та колективу Генеральної дирекції ВГО АППУ. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ