Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила модератором безкоштовного онлайн Вебінару для членів ВГО АППУ на тему: «Актуальні питання з підготовки МСФЗ-звітності за 2023 рік та перспективи 2024 року»

31 січня  2024 року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено безкоштовний он-лайн Вебінар у форматі відео-конференції для членів Асоціації на тему: «Актуальні питання з підготовки МСФЗ-звітності за 2023 рік та перспективи 2024 року» за участю Олени Харламової – партнера ВГО АППУ, Генерального директора Агентства з МСФЗ, партнера ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», віце-президента всеукраїнської громадської спілки «Палата аудиторів і бухгалтерів України», членкині Громадської ради при Міністерстві фінансів України, аудитора, AССА DipIFR з сертифікатом викладача, ICFM (Інститут сертифікованих фінансових менеджерів (Великобританія, Лондон), CAP (Сертифікований бухгалтер-практик), ТОР- 35-IFRS-Professional, переможеця ICB LUCA Awards 2023 в номінації «Внесок у розвиток МСФЗ в Україні», доктора економічних наук, професора, експерта з МСФЗ.

В заході взяли участь 65  платників податків — членів Асоціації з 17 областей України, а саме, Житомирської, Миколаївської, Харківської, Волинської, Львівської, Дніпропетровської, Тернопільської, Одеської, Хмельницької, Херсонської, Полтавської, Вінницької, Запорізької, Черкаської, Чернігівської, Київської, Кіровоградської областей та міста Києва.

Приємно відзначити, що особисто взяли участь Голови Рад, виконавчі директори Територіальних відділень ВГО АППУ, зокрема, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Черкаської областей України.

Модератором онлайн Вебінару виступила Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко, відкриваючи захід зазначила наступне: «Генеральна дирекція, яку я очолюю вже майже 9 років, продовжує активно працювати, наперекір усім обставинам, прикладаючи максимум зусиль  для захисту та відстоювання прав та законних інтересів платників податків – членів Асоціації».

«Сподіваюсь що як би не було важко нам всім надалі, ми зможемо вистояти  і перейти до подальшого життя в звичному мирному руслі. На це потрібно буде час, але ми переконані, що цей період, ми переживемо разом і також разом будемо працювати задля відновлення та процвітання нашої країни», — наголосила Людмила Герасименко.

Користуючись нагодою, вона подякувала членам Асоціації, що вони залишаються колективними членами, сплачуючи не тільки членські внески, а й благодійну допомогу».

Далі, Модератор проінформувала учасників про найближчі заходи, які  заплановані Генеральною дирекцією ВГО АППУ, зокрема, проведення:

  • 08 лютого онлайн Вебінару на тему: «Перевірки ДПС у 2024 році». Лектором виступить: Андрій Тамошюнас – досвідчений Адвокат, податковий консультант, партнер ВГО АППУ.
  • 16 лютого онлайн Вебінару на тему: «Особливості та специфіка проведення контрольно — перевірочної роботи податковими органами під час дії воєнного стану в 2024 році». Лекторами виступлять посадові особи керівного складу Департаменту аудиту Державної служби України.

Далі, Людмила Герасименко надала слово Олені Харламовій – надійному партнеру ВГО АППУ, доктору економічних наук, професору, Генеральному директору Агентства з МСФЗ, експерту з МСФЗ, яка професійно, змістовно виклала лекційний матеріал на тему: «Актуальні питання з підготовки МСФЗ-звітності за 2023 рік та перспективи 2024 року».

Наприкінці захоу, Людмила Герасименко, подякувала  Олені Харламовій за професійну, змістовну та корисну для учасників заходу інформацію. Також, подякувала фахівцям Генеральної дирекції: Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій, Давиду Алханішвілі та системному адміністратору ФОП Андрію Горячкіну за якісну підготовку та проведення заходу.

Побажала всім спокою, Миру, світлих надій, та якнайшвидшої Перемоги!

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ