Ви запитували, ми підібрали «свіжу» інформацію від Міністерства юстиції України ⁉

Нерухомість набута ❗до 2013 року, ❗але не зареєстрована: що потрібно знати власнику ⁉

🚩 У деяких громадян право власності на нерухомість було набуте❗ до 2013 року, але ❗не було зареєстроване у бюро технічної інвентаризації (БТІ). Підставою для його набуття були, наприклад, ✔ свідоцтво про право власності на нерухоме майно, ✔ договір купівлі-продажу, ✔ свідоцтво про право на спадщину або ✔ інший документ, що відповідно до законодавства ✔підтверджує набуття права ✔ власності на нерухоме майно.

⁉ Що потрібно знати власнику у такому випадку ⁉

 

🚩 Якщо власник має документ, що підтверджує набуття права власності на об’єкт нерухомого майна ❗до 01 січня 2013 року, проте право власності не зареєстроване, ❗то може зараз внести цю інформацію до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Для цього необхідно подати відповідні документи ❗лише у паперовій формі особисто або через представника ❗до державного реєстратора або ❗до нотаріуса за місцезнаходженням об’єкта нерухомого майна в межах області.

 

🚩 Якщо нерухомість розміщена на території ✔ АР Крим, ✔ Донецької,                                 ✔Сумської, ✔ Дніпропетровської, ✔ Запорізької, ✔ Луганської,                                            ✔ Миколаївської, ✔ Харківської, ✔ Херсонської, ✔ Чернігівської областей, у ✔ місті Севастополь, ❗то власник або ❗його уповноважений представник 🚩має право звернутися з відповідними документами 🚩до будь-якого державного реєстратора в межах України.

 

✅  Державний реєстратор ✔ обов’язково запитує від БТІ інформацію, необхідну для проведення такої реєстрації (у разі якщо відповідні документи не були подані заявником).

 

✅ Така державна реєстрація проводиться зі сплатою визначеного розміру адміністративного збору, з урахуванням 🚩 положень ✔ пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану».

✔  Джерело: Міністерство юстиції України

https://minjust.gov.ua/news/ministry/neruhomist-nabuta-do-2013-roku-ale-ne-zareestrovana-scho-potribno-znati-vlasniku

 

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
24.07.202613:13 Алгоритм відображення операцій з пов’язаними особами за новими економічними критеріями: поради для платників податків 24.07.202607:16 Одна помилка — і «Дія» заблокує бронювання! Нові кадрові звіти до ПФУ 23.07.202609:01 Увага, важлива інформація! Перед плануванням закордонної подорожі українцям варто уважно перевірити свій закордонний паспорт. Значення має не лише його наявність, а й строк дії, технічний стан документа, кількість вільних сторінок та актуальність персональних даних. Недотримання вимог окремих країн може призвести до відмови у в’їзді навіть за наявності всіх необхідних документів 23.07.202608:56 Мін’юст затвердив 42 типові форми документів для юридичних осіб: що це означає для роботодавців? 22.07.202609:02 Продовжую інформувати Вас про найгостріші юридичні питання, які хвилюють тисячі українців. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ