У Зеленського немає досвіду, але є великий плюс, – експосол Грузії в Україні

амороження конфлікту на Сході – дуже поганий варіант розвитку подій для України. Таку думку висловив в ексклюзивному інтерв’ю 24 каналу експосол Грузії в Україні, президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.

Джерело: Телеканал новини «24»

На переконання дипломата, команда президента Володимира Зеленського не дозволить заморозити конфлікт: ніхто не піде на те, аби зробити кордон всередині країни.

Ми можемо далі рухатись сьогоднішнім шляхом: щодень втрачати людей і не лише на Сході в боях, а й тих, хто емігрує з країни, або вирішити питання Донбасу,
– зазначає Грігол Катамадзе.

На ток-шоу багато говорять – президенту не вистачає досвіду. Проте, на думку дипломата, таке твердження не відповідає дійсності. Адже головне, що має Володимир Зеленський, – щирий підхід та любов до країни, де він живе.

, коли люди кажуть – Зеленський щось неправильно робить, нехай ці люди поставлять себе на його місце і чесно самі собі скажуть – що б вони зробили, аби стали президентом.

Зараз потрібно робити все для припинення бойових дій на Сході,
– наголошує Грігол Катамадзе.

Якщо Україна нічого не робитимемо для повернення Донбасу, Росія може піти на рішучі кроки, як це було свого часу по відношенню до Грузії, коли РФ визнала незалежність Абхазії та Південної Осетії. Якщо вона піде на такий крок – вирішувати це питання буде набагато складніше.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
29.05.202008:01 Привітання Грігола Катамадзе з обранням на посаду Президент ВГО АППУ 28.05.202018:20 Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь в нараді в Офісі Президента України з питань напрацювання законодавчих ініціатив щодо вдосконалення податкового законодавства, у зв’язку з набуттям чинності Закону № 466-ІХ 27.05.202017:12 ВГО АППУ провела он-лайн зустріч у форматі відеоконференції з Виконуючим обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Сергієм Солодченком 26.05.202018:46 ВГО АППУ провела безкоштовний практичний семінар он-лайн у форматі відеоконференції для своїх членів 26.05.202008:37 Вітання Народу Грузії та Президенту ВГО АППУ, Віце-президенту Європейської Асоціації платників податків, Члену Наглядової Ради Української Ради Бізнесу, Надзвичайному та Повноважному Послу Гріголу Катамадзе з Днем Незалежності його Батьківщини. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ