У Фонді соцстраху назвали кількість платників єдиного внеску

Внески платять 12,5 млн осіб

На початку 2020 року понад 12,5 млн працюючих є застрахованими особами та платять внески до Фонду соціального страхування України. Про це повідомляє прес-служба фонду.

Джерело: РБК — Україна

Як зазначили в прес-службі, застрахованою у фонді є кожна особа, яка сплачує, або за яку сплачується роботодавцем єдиний внесок, тобто всі працевлаштовані, самозайняті, ФОП, особи, що працюють на умовах цивільно-правових договорів.

«Зазначені особи в разі настання страхового випадку в період роботи отримують від фонду допомоги, страхові виплати, медичні і соціальні послуги. Загалом упродовж 2019 року допомоги та страхові виплати від фонду отримали понад 2,6 млн осіб», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, рівень безробіття в Україні залишається високим порівняно з іншими європейськими країнами. Рівень безробіття в Україні громадян у віці у віці 15-70 років у ІІІ кварталі 2019 року становив 7,3%. У той же час в Чехії цей показник був на рівні 2,1%, у Німеччині — 3,1%. Значно вищим, ніж в Україні було безробіття в Іспанії — 13,9%.

Крім того, Україна знаходиться серед аутсайдерів за рівнем зайнятості населення в порівнянні з більшістю країн ЄС. У віці 15 років і старше рівень зайнятості в Україні становив 52,7%, у той час як в Нідерландах — 62,8%, Німеччині — 60,0%.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ