Стартував конкурс на здобуття Національної премії «MEDIA etc. 3.0»

У Києві оголосили про початок прийому журналістських робіт на конкурс «MEDIA etc. 3.0». - Національної премія для медійників, що висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємства. Національна премія «MEDIA etc. 3.0» проводиться вже втретє.

Роботу журі очолив голова правління Громадського радіо Андрій Куликов. Голова оргкомітету конкурсу - очільниця Інституту податкових реформ, Віце-Президент ВГО АППУ, голова ТВ АППУ в Київській області Олена Хотенко. Серед експертів – член правління ВГО АППУ, голова комітету ВГО «Асоціація платників податків України» з митних питань Анатолій Макаренко.

«При оцінюванні робіт для мене важливо висвітлення формування податкової політики. Вона тією чи іншою мірою стосується нас усіх, від податків залежить багато питань. Я вважаю, що на роз’яснення того, як формується податкова політика і як нею правильно користуватися, ми маємо скеровувати велику увагу», - зазначив Андрій Куликов.

Роботи оцінюють у 6 основних номінаціях. Три національних - публіцистика, відеороботи, радіороботи - і три регіональні. Нагорода кожному переможцю номінації - 5 тисяч гривень.

«Також ми маємо додатковий призовий фонд 15 тисяч гривень для найкращих робіт журналістів. Крім того, за рахунок оргкомітету двом призерам буде організована поїздка до Німеччини на економічний захід», - повідомила Олена Хотенко.

Роботи від конкурсантів прийматимуться до 18 березня 2019. Взяти участь у конкурсі можуть не тільки професійні журналісти, а й блогери, фрілансери і студенти факультетів журналістики та економічних спеціальностей. Для участі необхідно надіслати електронну заявку з журналістською роботою опубліковану протягом 2018 року на електронну адресу оргкомітету: konkurs@mediaetc.org. Детальніше про умови можна дізнатись на сайті: http://mediaetc.org/.

До складу експертів та журі увійшли: Наталія Влащенко, Ігорь Чичкань, Олексій Мустафін, Борис Кушнірук, Тарас Березовець, Анатолій Макаренко, Олександр Крамаренко, Ігор Турянський та інші відомі журналісти, економісти, юристи та головні редактори видань. Серед тих, хто визначатиме переможців, - минулорічні лауреати «MEDIA etc.»: кореспондент «РБК-Україна» Влад Красінський і журналіст телеканалу СТБ Дмитро Литвиненко.

Партнерами цьогорічної премії стали: Міністерство інформаційної політики України, ВГО «Асоціація платників податків України», інтернет-видання "ГОРДОН", український загальнонаціональний телеканал ZIK, інформаційний портал Znaj.ua, інформаційне інтернет-видання Сlutch.ua, медіакомпанія "Hyser", українське соціально-політичне інтернет-видання "Politeka", українське інформаційне агентство "РБК-Україна", інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна".

В рамках «MEDIA etc. 3.0» передбачені також тренінги та майстер-класси. Церемонію нагородження переможців організатори запланували на травень 2019 року. Адже за словами голови Ради «Фундації креативного бізнесу», експерта Руслана Анфілова «Премія не є виключно конкурсом, вона за три роки перетворилась у великий масштабний медіа-проект просвітницького характеру».

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ