Сьогодні, 17 березня, спільно з представниками банків-партнерів Укргазбанк та JSC Ukreximbank провели презентацію фінансових інструментів підтримки експорту для Спілка українських підприємців — СУП

Сьогодні, 17 березня, спільно з представниками банків-партнерів Укргазбанк та JSC Ukreximbank провели презентацію фінансових інструментів підтримки експорту для Спілка українських підприємців — СУП.
Зустрічі з бізнес спільнотами, а це вже третя цього року, дають можливість не тільки отримати фідбек про нашу роботу, але й повідомити важливі новини.
«Стійкість та витривалість українських підприємців, яка сьогодні вражає увесь світ, надихає вдосконалювати наші продукти, — каже член правління Експортно-кредитного агентства Оксана Очеретяна. — До прикладу, наша програма портфельного страхування пропрацювала півроку, ми обговорили її результати на Export Credit Forum , який організовували в грудні минулого року. Після дискусії з експортерами та банками попросили партнерів надіслати пропозиції щодо покращення нашого портфельного продукту. Як результат — були внесені зміни, які дозволяють отримати доступне фінансування підприємцям, які лише починають експорт».
За її словами, 10 березня правління ЕКА ухвалило рішення про зміни в продуктах агентства, якими було спрощено вимоги до експортерів , які потребують передекспортного фінансування в українських банках. Зокрема, тепер підприємець, який підписав свій перший експортний контракт, може отримати кредит на його виконання. Дана зміна набере чинності після підписання відповідних угод з банками-партнерами.
Радник ЕКА Руслан Рохов, який презентував фінансові інструменти підтримки експорту, у відповідь на запитання одного з членів СУП зауважив: “Експортно-кредитне агентство одна з найбільш клієнтоорієнтованих компаній, які створила держава. Наразі ЕКА адаптувало продукти під запит ринку, але лише в межах своїх компетенцій. З-поміж отриманих запитів під час Export Credit Forum, а також регіональних презентацій продуктів ЕКА, багато стосувалося змін, які належать до сфери компетенцій Верховної Ради, тож ми готові виступати містком, але бізнес повинен комунікувати свої потреби з парламентом”.
Наcтупні заплановані зустрічі з членами Українська Рада бізнесу, узгоджуються дати презентацій для Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI, Всеукраїнська Аграрна Рада та CEO Club.
Якщо ви член бізнес-спільноти, якої не має в цьому переліку, але б хотіли почути про можливості підтримки експорту, які діють в Україні вже під час війни, звертайтесь до радника ЕКА Руслана Рохова за адресою r.rokhov@eca.gov.ua і ми заплануємо зустріч для вашої бізнес-спільноти.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ